"M jak miłość". Lepiej usiądźcie. Pojawi się trzeci brat Zduński. O co chodzi?!

W "M jak miłość" szykują się wielkie zmiany. Scenarzyści przygotowali prawdziwy zwrot akcji i... trzeciego Zduńskiego. Marcin Mroczek udostępnił zdjęcie w mediach społecznościowych.

"M jak miłość" już od prawie ćwierć wieku przyciąga przed ekrany widzów TVP. Emitowany od 2000 roku serial przez lata zdołał sobie zaskarbić serca Polaków i zdobyć niemałe grono fanów. Chociaż można by pomyśleć, że przez tyle czasu obecności w telewizji produkcja nie może już niczym zaskoczyć, to twórcy wiedzą jeszcze, jak zrobić prawdziwy zwrot akcji. W najbliższych odcinkach okaże się, że Piotrek (Marcin Mroczek) i Paweł (Rafał Mroczek) Zduńscy mają jeszcze jednego brata. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Rodzina Zduńskich się powiększy? Zaginiony brat Piotra i Pawła pojawi się w "M jak miłość"

Miłośnicy i najwierniejsi fani "M jak miłość" przez lata mogli oglądać jak dwóch synów Marii (Małgorzata Pieńkowska), czyli Piotr i Paweł, dorastają na ekranach telewizorów. Jednak jak się okazuje, bliźniacy mają jeszcze brata, który ma pojawić się w nowych odcinkach po wakacjach. Nie jest jeszcze wyjaśnione, jak dojdzie do tego, że mężczyzna pojawi się w rodzinie. Czyżby serialowa Marysia trzymała w tajemnicy sekretnego syna?

Co prawda nie wiadomo, jak poważnie, a jak żartobliwie należy brać wpis aktora w sieci, ale internauci zaczęli już spekulować nad tym wątkiem. Nowy bohater może być nieślubnym synem Krzysztofa (Cezary Morawski), który - jak wiemy - raz dopuścił się już zdrady. Czy mógłby mieć jeszcze jeden romans? Inni podejrzewają, że mogło dojść do pomyłki w szpitalu, a Marysia tak naprawdę urodziła trojaczki. Podejrzenie pada również na ojczyma Piotra i Pawła - Artura Rogowskiego (Artur Moskwa), który mógłby być ojcem trzeciego brata.

Więcej zdjęć braci Zduńskich znajdziecie w galerii na górze strony.

W 'M jak miłość' pojawi się trzeci brat Zduński?W 'M jak miłość' pojawi się trzeci brat Zduński? fot. instagram/mroczek_marcin

"M jak miłość". Łukasz Garlicki zagra trzeciego Zduńskiego. Bracia Mroczek pochwalili się na Instagramie

Informacjami o pojawieniu się nowej postaci podzielili się w sieci odtwórcy roli Piotra i Pawła, czyli Rafał i Marcin Mroczkowie. Na Instagramie jednego z bliźniaków pojawiło się zdjęcie, na którym mężczyźni zapozowali razem z Łukaszem Garlickim, podpisując zdjęcie "trzeci brat wpadł w odwiedziny! #nowy wątek".

Aktora, który otrzymał rolę zaginionego brata Zduńskich, możecie kojarzyć z wielu innych produkcji serialowych. Łukasz Garlicki występował m.in. w roli Sebastiana w "BrzydUli" i "BrzydUli 2", "Plebanii" czy "Galerii". W ostatnim czasie grał także w produkcjach Polsatu takich jak "Matka" czy "Mecenas Porada". 45-latek jest synem innego znanego aktora, Piotra Garlickiego, którzy od lat wciela się w postać Stefana Trettera w "Na dobre i na złe".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.