Aroganckie i wredne plotkary. Do kobiet o tych znakach zodiaku lepiej się nie zbliżać. Uważajcie!

Trzeba przyznać, że niektóre kobiety potrafią mieć naprawdę niezły charakterek. Okazuje się, że związane jest to ze znakami zodiaku. Sprawdź, czy na podium najbardziej wrednych przedstawicieli gwiezdnej dwunastki nie znajdzie się twój znak.

Na charakter jakiejś osoby wpływ ma dużo czynników. Według znawców astrologii szczególną rolę w tym, jak ktoś się zachowuje i jakie podejmuje wybory, ma data urodzenia, a ściślej mówiąc - znak zodiaku. W przypadku kobiet astrologom udało się wytypować trzy z dwunastu znaków, które podobno charakteryzują się najgorszymi cechami.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Bliźnięta - największe plotkary (21.05-20.06)

Główną bronią kobiet urodzonych pod znakiem Bliźniąt plotki. Obgadują wszystkie osoby, jakie znają i nie boją się, że zostaną na tym przyłapane. Co więcej, nierzadko zdarza im się zmyślać swoje historie, co ma jeszcze bardziej dopiec ofierze pomówień. W dodatku Bliźnięta są też bardzo dobre w pozyskiwaniu upokarzających informacji. Potrafią tak przeprowadzić rozmowę, aby dowiedzieć się na czyjś temat jak najwięcej. Następnie wykorzystują zdobytą wiedzę przeciwko nielubianej osobie.

Bliźnięta wydają się na co dzień spokojne i opanowane. To jednak jedynie zasłona dymna. Kiedy tylko wpadną w gniew, stają się nieprzewidywalne. Kobiety urodzone między 21 maja a 20 czerwca w złości nie potrafią zapanować nad sobą i często wpadają w furię.

Lew - brutalne i mściwe intrygantki (23.07-22.08)

Zazwyczaj kobiety spod znaku Lwa są pomocne i zorganizowane. Tak jest jednak tylko w przypadku gdy obcują ze znajomymi. Kiedy na horyzoncie pojawia się wróg, budzą się w nich prawdziwie brutalne instynkty. Według astrologów Lwy są szczególnie wyczulone na nieprzyjemne traktowanie i obrazę z drugiej strony. Zwłaszcza jeśli tą drugą stroną są mężczyźni. To potrafi doprowadzić ich do furii.

Dla kobiet urodzonych pod tym znakiem charakterystyczna jest również zawiść i dążenie do zemsty. Znane są ze snucia naprawdę dobrze zaplanowanych intryg. Satysfakcję sprawia im nieszczęście swojego przeciwnika. Jednak inną typową cechą Lwów jest ich przerośnięte ego. Wiąże się to też z tym, że kiedy ktoś stanie im na drodze do osiągnięcia upragnionego celu - będą atakować. 

Skorpion - prawdziwe królowe złośliwości (23.10 - 22.11)

Na pierwszym miejscu tego niechlubnego podium bez dwóch zdań powinny stanąć kobiety-Skorpiony. Nie bez przyczyny ten znak uznawany jest za najwredniejszy z całej astrologicznej dwunastki. Przede wszystkim urodzone w tym okresie kobiety są niebywale zazdrosne i - podobnie jak Lwy - mściwe. Jeśli ktoś im podpadnie, potrafi zrobić się naprawdę nieprzyjemnie. Największą bronią Skorpionów jest ich umiejętność manipulowania ludźmi. Dzięki temu potrafią wykorzystywać drugą osobę.

W dodatku kobiety urodzone pod tym znakiem bywają wyjątkowo pamiętliwe. Jeśli już raz jej podpadniesz, pozostaniecie prawdopodobnie wrogami do końca życia. Bardzo chętnie będzie wypominać błędy i urazy z przeszłości, będzie robić wyrzuty o najmniejsze potknięcia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.