Te znaki zodiaku to teściowe z piekła rodem. Są prawdziwym utrapieniem

Miłośnicy astrologii często szukają odpowiedzi w gwiazdach. Wierzą, że wiele naszych cech charakteru zależy od daty urodzenia. Okazuje się na przykład, że niektóre znaki zodiaku zupełnie nie nadają się do roli teściowej.

Dobra teściowa to prawdziwy skarb. Niestety, znacznie częściej zdarza się, że "mamusia" ma więcej wspólnego z tą znaną z niezliczonych dowcipów niż z aniołem. Bywa jednak, że wyjątkowo wredny charakter zapisany jest w gwiazdach. Sprawdźcie, które znaki zodiaku są najgorszymi teściowymi.

Zobacz wideo Piotr Rubik mówi do teściowej po imieniu. Jakie mają relacje?

Doda z bratem, Natalia Kukulska i Piotr KukulskiDoda z hukiem zakończyła współpracę z bratem. Szczęsny nie rozmawia z ojcem od lat

Te znaki zodiaku to teściowe z piekła rodem. Są prawdziwym utrapieniem

Astrologowie jednoznacznie wskazują, że najgorszymi teściowymi są zodiakalne Panny. Znak ten wyróżniają niezwykle silne cechy osobowości, wśród których nie brakuje wad. Według horoskopu Panny często mają wygórowane oczekiwania, są wścibskie, bardzo krytyczne, oceniające i skłonne do narzucania własnego zdania. Nie brzmi to jak opis wymarzonej teściowej. Dlatego też to właśnie panie spod tego znaku mają tendencję, aby przemienić się w "mamusie" z piekła rodem. Teściowe Panny nieustannie chcą kontrolować swoich najbliższych, w tym dzieci, a nawet ich współmałżonków. Będą twierdzić, że wiedzą wszystko najlepiej i pouczać synową lub zięcia na każdym kroku. Ponadto kobiety spod tego znaku to perfekcjonistki, które wiele wymagają nie tylko od siebie, ale również od innych.

Niezbyt pożądanymi teściowymi mogą okazać się także zodiakalne Lwy. W tym przypadku największą rolę odgrywa temperament. Są to zazwyczaj osoby niezwykle zaborcze, którym nieobca jest zazdrość, nawet o partnerkę syna. Uważają, że to one wiedzą najlepiej, co jest dobre dla ich dziecka, dlatego stawiają synowym wygórowane wymagania. Do nieporozumień może dochodzić zwłaszcza w kwestii wychowywania wnuków. Teściowe Lwy zawsze będą chciały wtrącić swoje trzy grosze.

Kinga Rusin, Małgorzata KożuchowskaTrzy najbardziej leniwe znaki zodiaku. Obijanie się to ich ulubione zajęcie

Zodiakalne Koziorożce również nie odnajdą się jako teściowe. Pomimo pozytywnego pierwszego wrażenia, szybko będą chciały pokazać dominację. Kiedy synowe nie będą postępowały według ich myśli, mocno dadzą się im we znaki. Nigdy też nie zabraknie im "dobrych rad".

Więcej o: