Trzy najbardziej leniwe znaki zodiaku. Są mistrzami w obijaniu się

Znasz osobę, która jest wyjątkowo leniwa i gdyby mogła, przeleżałaby na kanapie cały dzień? Być może to wcale nie jej wina, bo taka cecha została jej zapisana w gwiazdach. Według astrologów wiele może zależeć od daty urodzenia. Sprawdźcie, które znaki zodiaku są największymi obibokami.

Za wszelką cenę starają się unikać pracy i obowiązków. Nie chcą się przemęczać i marnować życia na harowanie. Uwielbiają natomiast nic nie robić i trwonić czas. Jeśli już się za coś wezmą, to często idzie im opornie i powoli. Zastanawiacie się, które znaki zodiaku są naprawdę leniwe? Okazuje się, że mistrzami w tej kategorii są: Ryby, Byki i Bliźnięta.

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - skorpion

Ryby (19 lutego-20 marca)

Listę zodiakalnych leniuchów otwierają Ryby, które są niezwykle wrażliwe i empatyczne. Chętnie angażują się w wiele inicjatyw, ale kiedy sytuacja wymaga ciężkiej pracy i wysiłku, szybko tracą chęć do ich realizacji. Najchętniej dyrygowałyby innymi, rozdając zadania tak, żeby samemu dostać jak najmniej. Wymigują się z wszelkich obowiązków, które wymagają od nich zaangażowania. Osoby spod tego znaku uwielbiają podróżować, ale nie znoszą długiego chodzenia i zwiedzania. Kiedy wybierają się na urlop ich ulubionym zajęciem jest leżenie na plaży i wsłuchiwanie się w szum morza. 

Byk (20 kwietnia-20 maja)

Zodiakalny Byk wie czego chce. Jeśli nie wykonuje pracy swoich marzeń, będzie ją wykonywał po łebkach. Wyznaje zasadę, ze skoro mu na niej nie zależy, to nie będzie się zbytnio przemęczał. Z reguły osoby spod tego znaku są dość flegmatyczne. Potrzebują bardzo dużo czasu, żeby cokolwiek zrobić. Mają problemy nawet przy wstaniu z łóżka, bo zanim się podniosą potrafią się wylegiwać przez kilka godzin. Z tego powodu często się spóźniają. W Bykach jest pewnego rodzaju beztroska, która pozwala im patrzeć na przeciekający przez palce czas i nie przejmować się tym. Najchętniej wypoczywają w zaciszu domowym. Mogłyby leżeć na ulubionej kanapie bez końca.

Bliźnięta (21 maja-20 czerwca)

Zodiakalne Bliźnięta uwielbiają szaleństwo i rozrywkę, ale nie mają za to zamiaru marnować swojego czasu i energii na obowiązki. Charakteryzuje je także słomiany zapał. Jeśli coś nie idzie szybko i sprawnie, nudzą się i porzucają to na rzecz nowego pomysłu. Nie chce im się sprzątać i unikają tego jak ognia. Najchętniej zatrudniłyby kogoś, kto będzie wyrzucał za nie śmieci czy wycierał kurze. Osoby spod tego znaku są lekkomyślne i żyją chwilą, więc kiedy mają ochotę na błogie lenistwo, po prostu to robią. Potrafią nie przyjść na ważne spotkanie, bo wolą dłużej pospać.

Więcej o: