Byk i Lew, to najbardziej egoistyczne znaki zodiaku. Zobacz, kto jeszcze myśli tylko o sobie

Byk i Lew to najbardziej egoistyczne znaki. Myślą wyłącznie o sobie, rzadko zwracając uwagę na potrzeby i pragnienia innych. Jednak nie można ich za to całkowicie obwiniać. Astrologowie twierdzą, że może to wynikać z horoskopu. Sprawdzamy, które znaki są najbardziej narażone na egoizm.

Choć astrologia jest uważana za pseudonaukę, to coraz bardziej nas ciekawi przewidywanie wydarzeń na Ziemi, na podstawie ułożenia ciał niebieskich. Nie każdy jest taki sam. Egoiści także się od siebie różnią. Za zodiakalnym Bykiem i Lwem kryje się niebezpieczny egocentryzm i całkowite pochłonięcie swoją osobą. Co je charakteryzuje? 

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Byk słynie z upartości. Lew uwielbia być w centrum uwagi

Zodiakalny Byk jest rozpoznawalny po upartości. Jest również bardzo świadomy własnych potrzeb, ale w kryzysowej sytuacji może przedłożyć je nad pomoc przyjacielowi w potrzebie. Jeśli jesteś w relacji z taką osobą, musisz wiedzieć, że zadba ona o Twoje pragnienia i potrzeby. Pod jednym warunkiem, jego potrzeby muszą zostać zrealizowane za wszelką cenę w pierwszej kolejności. 

Zodiakalny Lew ma z kolei niesłabnącą potrzebę do bycia w centrum uwagi, jest samolubny. Bywa, że specjalnie zadaje sobie wiele trudności, tylko po to, by zaimponować innym i zrobić dobre wrażenie. Osoby z pod znaku Lwa, mają tendencję do stawiania swoich potrzeb na pierwszym planie, ponieważ nie dopuszczają do świadomości, że może być inaczej. To jest dla nich naturalny porządek świata. 

Baran wśród zodiakalnych egoistów

Zodiakalny Baran stawia siebie na pierwszym miejscu we wszelkich aspektach życiowych. Ma tendencje do postawy "ja pierwszy", w stosunku do wszystkiego, co tylko pojawi się na jego życiowej drodze. Żyje w niekończącej się świadomości, że jego potrzeby bezgranicznie pokrywają się z pragnieniami innych osób. Prowadzi to do sytuacji, w której Baran podejmuję decyzję za wszystkich myśląc, że w ten sposób robi dobry uczynek. 

Nasze cechy osobowościowe mają bezpośredni związek ze znakami zodiaku. Poznając nowe osoby warto zwrócić uwagę z jakim zodiakalnym znakiem zamierzamy nawiązać relację. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.