Pełnia Księżyca Żniwiarzy. To magiczny czas, ale dla jednego ze znaków zodiaku będzie wyjątkowo trudny

Nadchodzi ostatnia pełnia tego lata, zwana Pełnią Księżyca Żniwiarzy. Kiedy możemy obserwować ją na niebie i jak wpłynie na ludzi? Z pewnością jeden ze znaków zodiaku odczuje ją silniej niż pozostałe.

Pełnia Księżyca Żniwiarzy to inaczej tzw. Kukurydziana Pełnia, którą charakteryzuje wyjątkowo silne światło księżyca. Nazwa tego zjawiska powiązana jest ze zmianami zachodzącymi w przyrodzie i oznacza noc, w trakcie której, ze względu na jasne światło najlepiej zbierać rolnicze plony. Ten wyjątkowy czas nie pozostaje bez wpływu na nasze samopoczucie. Jak się okazuje, dla jednego ze znaków zodiaku ostatnia pełnia tego lata będzie najbardziej odczuwalna. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Król Karol IIIJakim królem będzie Karol? Sporo mówi... astrologia. Stoi przed nim wielkie wyzwanie

Pełnia Księżyca Żniwiarzy 2022. To magiczny czas, ale dla jednego ze znaków zodiaku będzie wyjątkowo trudny

Pełnię Księżyca Żniwiarzy zobaczymy na niebie już dziesiątego września. Osiągnie ona swój szczyt w sobotę o godzinie 11:58, ale już w piątek wieczorem będzie można ją zaobserwować.

Przy dobrej pogodzie i niezachmurzonym niebie przez cały weekend będziemy mogli podziwiać ten spektakularny księżyc.

Pełnia księżyca kojarzona jest z czasem pobudzenia i niepokoju. To dobry czas na zaangażowanie się w kreatywne działania. Wrześniowa pełnia przypada w znaku Ryby i to właśnie dla osób spod tego znaku zodiaku będzie najbardziej odczuwalna i dokuczliwa. 

"Pełnia Księżyca Żniwiarzy". Dla osób spod znaku Ryb to trudny czas przepracowania dawnych urazów

Dla zodiakalnych Ryb będzie to przede wszystkim czas trudnych rozmów. W trakcie Pełni Księżyca Żniwiarzy osoby spod tego znaku zodiaku będą skore do wyjawienia dawno skrywanych sekretów, które od lat trzymały w sobie. Konflikty z przeszłości mają szansę wreszcie się wyjaśnić. To dobry czas do naprawienia relacji z otoczeniem. Ten trudny moment dla Ryb niesie jednak nadzieje, bo rozprawienie się z przeszłością i rozwiązanie dawnych nieporozumień pozwoli na nowo zbudować relacje z bliskimi.

Zodiakalne pary, które ciągle wywołują konflikty. Na tych zakochanych uważaj w towarzystwieZodiakalne pary, które wywołują konflikty w otoczeniu

Zobacz też: Retrogradacja Merkurego już 9 września. Dlaczego astrologowie przestrzegają przed tym zjawiskiem?

Więcej o: