Znaki zodiaku, które mają skłonność do mikrozdrady. Na tych partnerów uważaj, mogą boleśnie zranić

Pozornie niewinna wymiana wiadomości, albo zbyt bliski kontakt z byłym partnerem. Te zachowania mogą wpływać destrukcyjnie na związek. Te cztery znaki zodiaku mogą nieświadomie ranić partnera poprzez skłonność do mikrozdrad.

Więcej astrologicznych porad znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

W mikrozdradzie granice są zatarte, dlatego tak łatwo nieświadomie je przekroczyć. Pozornie niewinne zachowania dla jednej strony związku, takie jak dłuższa wymiana SMS-ów ze znajomym z pracy, czy delikatny flirt z osobą poznaną na imprezie, dla drugiej mogą być druzgocące. Mikrozdrady nie wynikają ze złych intencji, ale są związane z pewnymi cechami osobowości. Sprawdziliśmy dla was, które ze znaków zodiaku mają większą skłonność do emocjonalnej zdrady partnera.

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę

Pracownicy idealni. Sprawdź, jakie znaki zodiaku spełniają te kryteriaPracownicy idealni. Sprawdź, które znaki zodiaku spełniają te kryteria

RAK

Partnerzy spod tego znaku potrafią ranić zbyt zażyłym kontaktem z osobami, które były ważne dla niego w przeszłości. Rak nie tylko będzie utrzymywać regularny kontakt z ex partnerem, ale także często porównywać z nim obecnego. Wymiana SMS-ów czy kontakt w social mediach - w przypadku Raka przeszłość nie zostaje oddzielona grubą kreską. Takie zachowanie może być bardzo raniące dla drugiej strony, która ciągle czuje, że nie jest wystarczająco dobra. Jak rozwiązać tę sytuację? Rak powinien skupić się na swoim obecnym partnerze i to jemu poświęcić pełną uwagę.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta nie usuwają swoich starych profili randkowych i lubią od czasu do czasu zaglądać na nie z ciekawości. Wchodząc w nowy związek, nie zdają sobie sprawy, że takie zachowanie może być odbierane jako brak pełnego zaangażowania w relację i zostawienie dla siebie "furtki awaryjnej". Tłumaczą się, że to niewinna zabawa, ale tym samym mocno podburzają zaufanie partnera. Skutki mogą być niszczące dla związku, dlatego warto poświęcić te kilka sekund na zrobienie porządku w telefonie i pozbycie się zbędnych aplikacji.

4 znaki zodiaku, które potrzebują ciągłej atencji w związku4 znaki zodiaku, które potrzebują ciągłej atencji w związku

RYBY

Ryby są bardzo uczuciowe i wrażliwe, generalnie nie mają nigdy złych intencji. Są bardzo aktywne w mediach społecznościowych, często komentują zdjęcia i posty innych osób. Spędzają także dużo czasu na rozmowach na komunikatorze online, co może powodować zdenerwowanie partnera. Ich ogromne zaangażowanie w relacje w sieci może być niepokojące dla drugiej strony. W takich przypadkach łatwo o coraz większą zażyłość, która powinna być w tym czasie budowana z partnerem. 

SKORPION

Skorpiony są bardzo lojalne i można na nich całkowicie polegać. Nie mają skłonności do zdrady i oszukiwania partnera. Może natomiast zdarzyć się, że utrzymują bliską relację poza związkiem i nie czują potrzeby dzielenia się tym z partnerem. Skorpion najchętniej nie łączyłby tych "dwóch światów" i swoje relacje koleżeńskie woli pozostawić dla samego siebie. Takie zachowanie może tworzyć atmosferę tajemnicy, która będzie niepotrzebnie nakręcać zazdrość partnera. Skoro tajemniczy znajomy jest trzymany z boku, to znaczy, że coś jest na rzeczy? Nie w przypadku Skorpiona, tu można liczyć na lojalność. Dla dobra związku powinien jednak poznać partnera z bliskimi mu osobami i sprawić, aby obie strony czuły się komfortowo.

Zobacz też: Najlepsze wakacje według znaków zodiaku. Sprawdź, kto jest idealnym towarzyszem podróży

Więcej o: