Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski budują dom. Pasmo rozczarowań. "Wszystko się przedłuża"

Od kilku miesięcy Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski informują, że budują swój wymarzony dom. Już na początku pojawiły się problemy, bo ktoś ukradł tablicę z ogrodzenia. Dopiero teraz prace tak naprawdę wystartują. Dlaczego?

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Jakiś czas temu Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pochwalili się, że podjęli decyzję o budowie wymarzonego domu. Jednak niedługo po tym, jak w mediach społecznościowych ogłosili radosną nowinę, spotkała ich bardzo niemiła sytuacja. Z posesji zniknęła żółta tablica, na której znajdowały się szczegóły budowy.

Zobacz wideo Jan Dąbrowski pyta Sylwię Przybysz i swoją córkę o opinie na temat koszulki od Ekipy Friza

Sylwia Przybysz komentuje kradzież na terenie budowy nowego domu

W połowie października 2021 roku Jan Dąbrowski opublikował na Instagramie post, w którym pochwalił się, że za miesiąc rozpoczynają pierwszy etap prac. Radość jednak nie trwała zbyt długo, ponieważ trzy godziny później napisał, że ktoś ukradł tablicę z ogrodzenia.

Ktoś już tablicę zakosił z ogrodzenia. Ludzie serio? Co z wami jest nie tak, po co wam tablica budowlana? Wy nic z tego nie macie, a my znów musimy jechać ją kupić, jechać do kierownika budowy, żeby ją wypisał i zawieźć na działkę, na którą mamy półtorej godziny drogi.

Na początku youtuberzy sądzili, że być może ich fani chcieli posiadać jakąkolwiek rzecz związaną z nimi. Po czasie jednak doszli do innych wnioskówSylwia Przybysz podzieliła się swoimi podejrzeniami w rozmowie z dziennikarką portalu Jastrząb Post.

Z tego co słyszałam, to takie kradzieże są na porządku dziennym. Nawet napisała do mnie moja koleżanka, że całą budowę nie mieli tej tablicy, bo co ją kupili, to ktoś postanawiał ją ukraść. Więc ta kradzież nie wynika z tego, że jesteśmy rozpoznawalni, tylko dlatego, że to jest chyba normalne.

Youtuberka zdradziła również, na jakim aktualnie etapie jest budowa domu

Trochę się to wszystko przedłuża, ale tylko zejdą wody gruntowe i ruszamy.
 

Trzymamy kciuki, aby tym razem wszystko przebiegło po ich myśli.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.