Brad Pitt przyleciał na Hawaje dla Jennifer Aniston. Pocieszał ją w urodziny. "Nie mógł znieść, że jest smutna"

Jak donosi magazyn "Woman's Day", Jennifer Aniston i Brad Pitt spędzili wspólnie czas na Hawajach. Czy byli małżonkowie znowu są razem?

Więcej na temat zagranicznych gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli "it couple" na przełomie wieków. Małżeństwo zakończyło się przez głośny romans aktora z poznaną na planie "Pan i Pani Smith" Angeliną Jolie. Aniston długo nie mogła pogodzić się ze zdradą partnera, ale wygląda na to, że czas uleczył rany i byli małżonkowie znowu świetnie się dogadują.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek komentuje Oscary. Mówi o statuetce dla Brada Pitta i o "Bożym ciele"

Jennifer Aniston i Brad Pitt znowu razem? "Woman's Day" nie ma wątpliwości

Rewelacje o pogodzeniu Brada Pitta i Jennifer Aniston pojawiają się od momentu przedostania się mediów informacji o rozwodzie aktora z Jolie. Plotki te podsyciła tylko decyzja gwiazdy "Przyjaciół" o odejściu od Justina Therouxa. Zdaniem "Woman's Day", spekulacje te mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Informator czasopisma twierdzi, że Aniston spędziła kilka dni u boku Pitta na Hawajach. Były małżonek przyleciał do niej tuż po 53. urodzinach.

Źródło magazynu donosi, że aktorkę, która aktualnie kręci film z Adamem Sandlerem, w dniu urodzin dopadł dołek. Powiadomiła o tym najbliższych przyjaciół, w kręgu których znajduje się również jej były mąż. Pitt natychmiast zareagował i odwiedził Aniston.

Brad po prostu nie mógł znieść myśli, że Jen jest smutna, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że były to jej urodziny.

W "Woman's Day" przeczytamy również, jak para spędziła czas na Hawajach Byli małżonkowie odwiedzili ponoć najlepsze lokalne restauracje. Myślicie, że Brad Pitt i Jennifer Aniston faktycznie do siebie wrócili?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.