Po ciąży straciła wszystkie zęby. Gdy wstawiła protezę, mąż jej nie poznał. Jej metamorfoza zrobiła furorę na TikToku

O tym, że ciąża dla wielu kobiet jest bardzo trudnym czasem, nie trzeba nikogo przekonywać. Doświadczyła tego również amerykańska influencerka, która po urodzeniu dzieci straciła wszystkie zęby. Kobieta jednak nie załamała się i postanowiła zrobić z tego swój atut. Teraz jest prawdziwą gwiazdą na TikToku.

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Alicia prowadzi popularne na TikToku konto o nazwie @prnxssglitterhead, które obserwuje ponad dwa miliony osób. Sławę przyniosły jej nagrania, na których pokazuje, jak w dosłownie chwilę przechodzi ogromną, wizualną przemianę. 37-latka codziennie zakłada protezy górnych i dolnych zębów i jest prawdziwą mistrzynią makijażu. Internauci uwielbia ją za dystans do siebie i pokazywanie naturalnej twarzy.

Edyta GórniakDoda zmieniła usta. Zobacz, które gwiazdy poddały się zabiegom

Zobacz wideo Wielka metamorfoza Eweliny z "Warsaw Shore"

"Bezzębna księżniczka" podbija TikToka. Trudno uwierzyć, że to ta sama osoba

Kłopoty z uzębieniem pojawiły się u Alicii 15 lat temu, kiedy zaszła w pierwszą ciążę. To właśnie wtedy zauważyła, że z zębami zaczęło się dziać coś niepokojącego, stały się one łamliwe i kruche. Kobieta nigdy wcześniej nie miała z nimi żadnego problemu i nie wiedziała, że cierpi na "genetyczną predyspozycję do ekstremalnej utraty wapna". Hormony w czasie ciąży zakłócają wchłanianie wapnia - trzeba się zatem odpowiednio odżywiać. Zęby są też wówczas dużo wrażliwsze niż w innych okolicznościach. W przypadku Alicii sytuacja znacznie pogorszyła się przy drugiej ciąży, kiedy straciła całe uzębienie. 

 

Chociaż na początku było to dla niej dużym kompleksem, dziś nie ma z tym problemu i otwarcie przyznaje, że nosi protezę, a sama nazywa się "bezzębną księżniczką". Co więcej, Alicia postanowiła wykorzystać zaistniałą sytuacją i zdecydowała się, że w mediach społecznościowych będzie w żartobliwy sposób pokazywać swoje codziennie metamorfozy. Tiktokerka przyznała, że chce pomóc osobom, które także straciły zęby. Jej samej udało się pozbyć wstydu, który dręczył ją również wtedy, gdy otrzymała już protezy.

Poprzez publikację takich filmów chciałam pomóc tym, którzy przeszli przez podobne doświadczenia. To [brak uzębienia - przyp.red] powoduje ogromny wstyd, a ludzie boją się szukać rozwiązań. Mnie również było wstyd. Nawet gdy otrzymałam protezy, bo zęby nie były prawdziwe. Myślałam, że na nie nie zasługuje i nie byłam z nich dumna, choć powinnam być - powiedziała Alicia w programie "The Doctors".

Alicia od 15 lat jest szczęśliwą żoną i mamą czwórki dzieci. Kobieta zdradziła, że mąż nigdy nie skrytykował jej wyglądu, był jednak bardzo zaskoczony, gdy po raz pierwszy zobaczył ja w protezie. 

 

@nataliamangoTiktokerka zdobyła się na szczere wyznanie i opowiedziała o operacji korekty płci

Więcej o: