ReZi pochwalił się nową dziewczyną! Znają się od wielu lat. "Cały czas była obok"

ReZi w końcu znalazł szczęście u boku nowej miłości. Jego partnerkę mogliśmy zobaczyć w niektórych materiałach. Przedstawił ją we wzruszającym wpisie.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na Gazeta.pl

W sierpniu 2021 roku ReZi poinformował, że zakończył swój wieloletni związek. Remigiusz Wierzgoń i Agata Sacewicz tworzyli zgraną parę przez cztery lata i chętnie pokazywali piękne chwile ze wspólnego życia w mediach społecznościowych. Influencer informował, że przechodzi ten okres bardzo ciężko i stara zająć się pracą.

Zobacz wideo ReZi radzi swoim fanom jak poradzić sobie z rozstaniem

W życiu Remigiusza Wierzgonia po pół roku w końcu zawitało szczęście. We wzruszającym wpisie na Instagramie poinformował, że znalazł miłość u boku wieloletniej przyjaciółki. W okresie samotności w końcu dostrzegł, że ukochana cały czas znajdowała się obok, mimo że długo tego nie zauważał.

Czasami jest tak, że kiedy potrzebujesz być sam, tworzy się przestrzeń, w której dostrzegasz, że osoba, z którą czujesz się najlepiej cały czas była obok, pomimo że wcześniej nawet o tym nie pomyślałeś - ReZi przedstawił fanom nową partnerkę.
 

ReZi wybrał się z nową dziewczyną w góry. Fani zachwyceni

Weronika Garcioszka, bo tak nazywa się nowa dziewczyna Remigiusza Wierzgonia, przewijała się w twórczości youtubera. Jest przyjaciółką jego siostry, Wiktorii Wierzgoń. W ciągu ostatniego weekendu na jej Instagramie przybyła masa nowych obserwatorów, aktualnie może pochwalić się gronem prawie 32 tysięcy fanów. 

Para wybrała się na wspólny wypad w góry. Pochwalili się romantycznymi kadrami, które podbiły serca fanów. W komentarzach posypała się masa komplementów.

Ostatnie zdjęcie wygrywa. To jak Remek na ciebie patrzy.
Szczęścia wariaci.
Super razem wyglądacie - piszą fani.
 

My również życzymy parze dużo szczęścia i spełnienia wspólnych celów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.