ReZigiusz i Agata rozstali się po czterech latach. Youtuber poinformował o tym swoich fanów w najnowszym filmie

ReZi, czyli Remigiusz Wierzgoń, poinformował o rozpadzie swojego czteroletniego związku z Agatą Sacewicz. Zdradza, jak radzi sobie z rozstaniem i co było jego przyczyną.

W niedzielę, 15 sierpnia, ReZigiusz opublikował krótki film na swoim kanale na YouTubie. Poinformował widzów o rozstaniu z wieloletnią partnerką. Przez ostatnie cztery lata Remigiusz Wierzgoń był w związku z Agatą Sacewicz. Przyznał, że był to naprawdę piękny okres w jego życiu i obecnie jest mu ciężko się pozbierać.

Zobacz wideo ReZi radzi swoim fanom jak poradzić sobie z rozstaniem
To były naprawdę piękne prawie cztery lata - powiedział ReZi o związku z Agatą.

Remigiusz Wierzgoń o przyczynach rozstania: Nasze ścieżki zaczęły się bardzo rozchodzić

ReZi poinformował, że rozstał się z byłą partnerką, ponieważ przez te cztery lata były rzeczy, których nie mogli wypracować. Pewne różnice przeszkadzały w relacji.

Przeżyliśmy wspólnie dużo pięknych chwil i masę nowych doświadczeń. Mimo wszystko rozstaliśmy się z Agatą w pokoju i zrozumieniu. Nasze ścieżki, którymi się kierujemy w życiu, zaczęły się mocno od siebie różnić. I choć związek to masa wspólnej pracy, którą wkładaliśmy w naszą relację – nie byliśmy w stanie przepracować wszystkiego, na czym nam zależało. Stąd nasza decyzja, by pójść swoimi ścieżkami - wytłumaczył swoim fanom youtuber.

Wspólnie stwierdzili, że to najwyższa pora, aby każde z nich poszło w swoją stronę. Fani mieli okazję oglądać piękne chwile z ich wspólnego życia, za które jest wdzięczny Agacie Sacewicz. 

 

Youtuber przyznał, że nie chce siać fermentu i pewne sprawy pozostawi dla siebie. Chciał poinformować swoich fanów o rozstaniu, aby uniknąć plotek. Mówi, że w ich wspólnym życiu bywały ciężkie chwile, których nie pokazywali. Rozumie, że dla jego widzów ta relacja mogła się wydawać idealna, jednak media społecznościowe bywają przekłamane. 

Natalia, Oliwia i Krystian z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Natalia poznała dziewczynę Krystiana. "Jest szczęśliwy"

Z kim zostaje pies Agaty i Remigiusza? "Będę tęsknił za Kluchą"

ReZi podjął z Agatą decyzję o tym, że ich pies - Klucha - pozostanie z dziewczyną. Youtuber uwielbia zwierzęta, jednak z uwagi na natłok obowiązków nie byłby w stanie zająć się psiakiem w odpowiedni sposób. Wie, że podjęli dobrą decyzję i będzie tęsknić.

Będę tęsknił za Kluchą, naszym ukochanym psiakiem, któremu nie dałbym tyle czasu i miłości, co Agata. Jest ona w dobrych rękach. Uznaliśmy, że lepiej jej będzie z Agatą - oznajmił ReZi.

Remigiusz Wierzgoń opublikował serię InstaStories, w której mówi swoim fanom, jak radzi sobie z rozstaniem. Przyznał, że jest bardzo przygnębiony, mało śpi i nie ma apetytu. Uważa, że najlepszym, co można dla siebie zrobić, jest zajęcie głowy. Youtuber zaczął chodzić na basen i za kilka dni startuje z nowym projektem. Na jego kanale już niebawem pojawi się 15-dniowe daily, które planował od trzech miesięcy. Mówi, że to bardzo przełomowy moment w jego życiu i wiele spraw się na siebie nałożyło. Cieszy się jednak, że umie oderwać głowę od bolesnych myśli i kładzie jeszcze większy nacisk na pracę. 

Anna Markowska, Paweł DelągMarkowska udawała, że jest z Delągiem? Modelka komentuje: A propos związku...

Więcej o: