"Top Model". Łukasz pozuje do zdjęć w damskiej koszuli i spódnicy. Efekt? Jak z kultowej sesji Harry'ego Stylesa

Łukasz Wasielewski znany z dziesiątej edycji "Top Model" nie zakończył przygody z modelingiem na udziale w programie. Na Instagramie zachwycił nowymi zdjęciami z odważnej sesji w damskich ubraniach.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Łukasz Wasielewski, który trafił do domu modeli jubileuszowej edycji programu "Top Model", przez wiele osób typowany był na faworyta. Fani show wielokrotnie wróżyli mu zwycięstwo, a przynajmniej dotarcie do finałowej trójki. Łukasz odpadł jednak w ósmym odcinku wraz z przywróconą później Aleksandrą Skubis, zajmując ostatecznie 11. miejsce. Jak widać z aktywności w mediach społecznościowych, uczestnik cały czas rozwija karierę w modelingu, a mocno wspierają go w tym m.in. znajomi z "Top Model". Tym razem zachwycili się efektami współpracy Łukasza z fotografką Matyldą Grojec.

Zobacz wideo Marianna Schreiber o udziale w "Top Model"

Anja Rubik, Magdalena Różczka, Meghan MarkleZbyt krótka klatka piersiowa, wystające dziąsła i za duże uszy. Oto kompleksy gwiazd

"Top Model". Łukasz pokazał zdjęcia z sesji w damskich ubraniach

Do artystycznych, czarno-białych zdjęć Łukasz zapozował na klatce schodowej starego budynku. Model ma na sobie jasną damską bluzkę z marszczeniami i długą czarną spódnicę, a do tego ciężkie wysokie buty. Stylizację dopełnia ciemny makijaż oczu.

Typowy wielbiciel damskich ciuchów - czytamy w opisie dodanego na Instagram postu.
 

Uroczysta premiera filmu 'Gierek'. Kto skradł show na czerwonym dywanieUroczysta premiera filmu "Gierek". Kto skradł show na czerwonym dywanie

Łukasz w obiektywie Grojec przywodzi na myśli przełomową sesję Harry'ego Stylesa z okładki "Vogue'a". Wokalista nie tylko stał się pierwszym w 128-letniej historii magazynu mężczyzną, którego zdjęcie trafiło na okładkę, ale w całej sesji pozował w damskich sukienkach i spódnicach. Zarówno Harry Styles, jak i Łukasz podkreślają inspirację stylem Davida Bowiego, który modowe tabu i podział na "damskie" i "męskie" ubrania przełamywał już w latach 70. Efekt sesji Wasilewskiego i Grojec zachwycił obserwujących uczestnika "Top Model", a słowa uznania przekazali również koledzy Łukasza z programu, m.in. Julia, Weronika, Dominika, Sophia i Arek.

 

Łukasz w ostatnim czasie skupił się nie tylko na karierze modelingowej, ale także muzycznej. W połowie grudnia 2021 roku wydał pierwszy singiel "Ona", który powstał we współpracy Wasielewskiego z łódzkim zespołem Black Radio. W teledysku do piosenki wystąpiła Olga Kleczkowska, finalistka ósmej edycji "Top Model".

Więcej o: