Harry Styles

Harry Styles

Harry Styles to brytyjski piosenkarz. Jest członkiem zespołu One Direction, który zdobył sławę na całym świecie. Artystka komponuje także muzykę oraz pisze teksty piosenek. W 2017 roku wystąpił po raz pierwszy przed kamerą jako aktor, zagrał w filmie Christophera Nolana. Muzyk spotykał się z Taylor Swift.

Imię i nazwisko: Harry Styles
Data urodzenia: 1 lutego 1994r.
Miejsce urodzenia: Redditch, Wielka Brytania
Zawód: piosenkarz
Facebook: facebook.com/HarryStylesOfficial/
Instagram: @harrystyles

Harry Styles - początki kariery

Harry Styles przyszedł na świat w lutym 1994 roku. Od dziecka przejawiał talent wokalny oraz sceniczny. Grywał w amatorskich teatrzykach, a także śpiewał na szkolnych występach. Był liderem zespołu White Eskimo, który założył gdy miał dziewięć lat. Rok później zespół wygrał w lokalnym konkursie muzycznym.
W 2010 roku Harry zgłosił się na castingi do brytyjskiej wersji programu "X Factor". Przeszedł przez pierwsze etapy, jednakże odpadł domu jurorskim. Na wskutek sugestii gościnnego jurora, którym był Nicole Scherzinger, producenci programu zdecydowali się na utworzenie boysbandu z odrzuconych uczestników. Harry został wybrany na jednego z nich i ta decyzja odmieniła całe jego życie. Zespół One Direction co prawda nie wygrał programu i zajął trzecie miejsce, ale błyskawicznie podbił serca brytyjskich nastolatek. Ich singiel "Forever Young" napisany jeszcze na potrzeby programu, stał się hitem.

Harry Styles - rozwój kariery

Życie Harryego Styles'a zmieniło się diametralnie po programie. Chłopcy z dnia na dzień stali się gwiazdami. Ich debiutancki album noszący tytuł "Up All Night", podbił nie tylko brytyjski rynek muzyczny, ale również rynki zagraniczne. Zespół zyskał ogromną popularność w Stanach Zjednoczonych oraz w Australii. Przez kolejne lata nieustannie koncertowali na scenach rozsianych na całym świecie.
W 2015 roku pojawiły się pierwsze plotki, że Harry Styles planuje nagranie solowego albumu. W 2016 roku artysta potwierdził, że zbiera materiał na solową płytę.

harry styles

Więcej o:

harry styles

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.