Harry Styles i Emily Ratajkowski namiętnie całują się na środku ulicy. Jest nagranie! Muzyk zapomniał już o Olivii Wilde

Czyżby rozkwitał właśnie nowy romans? Harry Styles i Emily Ratajkowski nie kryli się zupełnie z publicznym okazywaniem uczuć, a zdjęcia i filmiki z tej sytuacji zdążyły już trafić do sieci.

Harry Styles od wielu miesięcy jest w trasie koncertowej Love On Tour promującej jego dwa ostatnie albumy - "Fine Line" oraz "Harry's House". W połowie marca muzyk udał się do Azji, gdzie jego trasa obejmowała jedynie sześć koncertów - w Bangkoku, Bulacan, Singapurze, Seulu oraz dwa w Tokio. Największym echem odbiły się jednak nie same występy Harry'ego Stylesa w tej części Love On Tour, ale to, co robił między koncertami. Okazuje się bowiem, że do stolicy Japonii razem z muzykiem przyjechała Emily Ratajkowski. Wspólne zdjęcia i filmiki pary wymieniającej czułości na ulicach Tokio obiegły już internet.

Zobacz wideo Głośno o filmie z Harrym Stylesem

Harry Styles spotyka się z Emily Ratajkowski? Wszystko na to wskazuje

Twitter i TikTok zapłonął 25 marca. Na zdjęciach i filmikach zrobionych z ukrycia przez fanów bardzo wyraźnie widać Harry'ego Stylesa, który namiętnie całuje Emily Ratajkowski na jednej z ulic japońskiej stolicy. Muzyka i supermodelkę ewidentnie nie opuszczały doskonałe humory, para doskonale bawiła się w swoim towarzystwie i mimo padającego deszczu nie tylko wymieniali pocałunki, ale też poderwali się do tańca. Zupełnie nie przeszkadzali im otaczający ich ludzie i raczej nie wyglądali na osoby, które mają cokolwiek do ukrycia. Jak sugeruje jeden z użytkowników Twittera, nagranie zostało wykonane 19 marca.

Poprzednie związki Harry'ego Stylesa i Emily Ratajkowski

Jeśli Ratajkowski i Styles rzeczywiście są parą, oznacza to definitywny koniec relacji muzyka z Olivią Wilde. Poznali się w 2020 roku i zbliżyli do siebie podczas prac nad filmem Wilde "Nie martw się, kochanie", w którym Styles zagrał jedną z głównych ról. W 2021 roku zaczęli być widywani razem, a informator Entertainment Tonight potwierdził wówczas, że zaczęli się spotykać. Plotki o rozstaniu muzyka i aktorki pojawiły się w listopadzie 2022 roku, jednak jeszcze w lutym People donosił, że pozostają w bardzo dobrych i bliskich relacjach.

Ostatni związek Emily Ratajkowski zakończył się natomiast bardzo niedawno. Supermodelka w walentynki zaliczyła pierwsze wspólne wyjście z komikiem Erikiem Andre, a tego samego dnia opublikowali na Instagramie wspólne nagie zdjęcie, które obiegło internet. Relacja pary nie trwała jednak długo, bo, jak sugeruje Entertainment Tonight, Ratajkowski zdążyła zerwać z Andre jeszcze w lutym. Jak na razie ani Ratajkowski, ani Styles nie odnieśli się do upublicznionych w mediach rewelacji. Modelka od kilku dni nie jest aktywna w mediach społecznościowych, a wokalista publikuje jedynie zdjęcia z trasy koncertowej.

Więcej o: