Jak mieszka Małgorzata Tomaszewska? Luksusowy salon to jedno. Łazienka robi największe wrażenie

Małgorzata Tomaszewska na Instagramie podzieliła się kilkoma kadrami z mieszkania. Trzeba przyznać, że jest urządzone bardzo elegancko.

Małgorzata Tomaszewska jeszcze do niedawna była jedną z prowadzących "Pytania na śniadanie". O jej zwolnieniu było szczególnie głośno ze względu na zaawansowaną ciążę prezenterki. Tomaszewska skupia się obecnie przede wszystkim na swoich bliskich. Gwiazda wychowuje syna Enzo z poprzedniego związku. O obecnym partnerze Małgorzaty Tomaszewskiej niewiele wiadomo, bo bardzo chroni ona jego prywatność. Dzięki temu, że prezenterka jest aktywna w mediach społecznościowych, możemy podejrzeć, jak mieszka. Wnętrza naprawdę robią wrażenie.

Zobacz wideo Kim jest ojciec drugiego dziecka Tomaszewskiej? Zabrała głos

Nowoczesny salon Małgorzaty Tomaszewskiej. Jest luksusowo

Salon Małgorzaty Tomaszewskiej urządzony jest w szarościach. W oknach powieszone są długie, eleganckie zasłony. W pomieszczeniu znajduje się szara kanapa, duży telewizor, a wnętrze zdobią żywe rośliny. Uwagę zwraca marmurowa podłoga. To, jak prezentuje się salon prezenterki, mogliśmy zobaczyć, chociażby na zdjęciach z imprezy sylwestrowej - Tomaszewska spędzała wieczór razem ze swoim synem.

Tak mieszka Małgorzata TomaszewskaTak mieszka Małgorzata Tomaszewska fot. Instagram.com/malgorzata__tomaszewska

Przestronny salon połączony jest z kuchnią, która również została wykonana z szarych materiałów. Dobrym rozwiązaniem w mieszkaniu Małgorzaty Tomaszewskiej jest wyspa zrobiona z ciemnego marmuru, nad którą widzimy szary, stylowy żyrandol. Po zdjęcia kuchni zapraszamy do galerii na górze strony.

W łazience Małgorzaty Tomaszewskiej jest na bogato. Złote krany i piękna wanna

Małgorzata Tomaszewska na Instagramie pokazała także wnętrza łazienki. Wnętrze naprawdę robi wrażenie. Zamiast kafelków na ścianie, są marmury. Gwiazda w łazience postawiła na złote dodatki w postaci kranów czy oświetlenia. W pomieszczeniu znajduje się duża, wolnostojąca wanna. Na jednej ze ścian są marmury w ciemniejszym odcieniu - tam umieszczona została umywalka oraz duże lustro ze złotym obramowaniem. Łazienkę zdobi także jasny, puchaty dywanik. W przedpokoju w mieszkaniu gwiazdy również dominują jasne kolory i złote dodatki w postaci, chociażby klamek. Więcej zdjęć z mieszkania Małgorzaty Tomaszewskiej znajdziecie w galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.