Tomaszewska jest w ciąży. Co wiemy o jej partnerze? "Są w związku od dwóch lat"

Małgorzata Tomaszewska ma być w związku od dwóch lat. Prezenterka rzadko jednak wypowiada się na temat życia prywatnego.

Małgorzata Tomaszewska wraz z początkiem sierpnia ogłosiła w mediach społecznościowych, że spodziewa się drugiego dziecka. Pracownica TVP przebywała wówczas na rodzinnych wczasach w Grecji i podzieliła się rajskim kadrem, na którym zaprezentowała ciążowe krągłości. Wiemy, że prezenterka jest w drugim trymestrze ciąży i póki co wciąż pozostaje aktywna zawodowo. Co wiemy natomiast o ojcu jej przyszłego dziecka?

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży. Co wiemy o jej partnerze? "Są w związku od dwóch lat"

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" jest dość powściągliwa w temacie życia prywatnego. "Taki sobie patent wymyśliłam, że po prostu będę mówiła, że nie chcę o tym rozmawiać i nie chcę się tym dzielić" - wyznała kiedyś w rozmowie z Plejadą. Pracownica TVP mocno trzyma się swojego założenia, bowiem na próżno szukać jakichkolwiek informacji o ojcu jej nienarodzonego dziecka. Jak czytamy jednak w portalu Świat Gwiazd, Tomaszewska ma być w szczęśliwym związku. Wciąż jednak nie pokazała wybranka mediom. "Z Małgosią są w związku od dwóch lat. Dwa poprzednie, nieudane małżeństwa nauczyły ją, by chronić prywatność. Nigdy z nim nie pojawiała się publicznie i tak ma zostać. To jest dla nich najlepsze" - czytamy wypowiedź informatora w portalu.

 

Małgorzata Tomaszewska jest po dwóch rozwodach. Ma również syna

Wiadomo, że Małgorzata Tomaszewska jest już pod dwóch rozwodach. Jej drugi małżonek pochodził z Turcji. Prezenterka ma z nim sześcioletniego syna. Związek nie przetrwał próby czasu i para w 2022 roku wzięła rozwód. Nie znamy jednak powodów tej decyzji. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.