Karolina Gilon przeszła prawdziwą metamorfozę. Tak wyglądała w "Top Model" w 2015 roku

Karolina Gilon na stałe weszła do polskiego show-biznesu. Jej przygoda z mediami zaczęła się w 2015 roku, kiedy pojawiła się w "Top Model". Pamiętacie, jak wtedy wyglądała?

"Top Model" otworzyło drzwi do kariery wielu osobom. Niektórzy związali się typowo z modelingiem, jak np. Renata Kurczab i Anna Piszczałek, które robią ogromną międzynarodową karierę, inni poszli w stronę show-biznesu, jak np. Karolina Gilon. Jej potencjał docenili producenci programów telewizyjnych i dziś jest jedną z największych gwiazd Polsatu.

Zobacz wideo Karolina Gilon o plotkach o związku

Karolina Gilon w przeszłości. Tak wyglądała na początku kariery w mediach

Karolina Gilon wzięła udział w piątej edycji "Top Model", gdzie ostatecznie zajęła czwarte miejsce. W 2015 roku pojawiła się na castingu i zachwyciła jurorów. Była uczestniczką charakterystyczną, także poprzez tatuaże. Wtedy miała blond włosy, sięgające ramion. Po udziale w show TVN związała się ze stacją TTV, gdzie była jedną z prowadzących program "Druga twarz". Ale prawdziwy przełom w jej karierze przyniosło dołączenie do Polsatu. Gilon dostała aż dwa formaty: "Love Island" i "Ninja Warior". Niedawno zjawiła się na ramówce stacji, gdzie zaprezentowała nowy wizerunek. Prezenterka od czasów show TVN sporo schudła, nosi ciemne włosy. Nie ukrywa, że doskonale czuje się w swoim ciele. Poza tym jest szczęśliwie zakochana, plotkuje się, że jej wybrankiem jest Mateusz, którego poznała na planie "Wyspy Miłości". Choć oficjalnie się do tego nie odniosła, to jednak fani mają na to dowody. Trzeba przyznać, że przez lata przeszła prawdziwą metamorfozę. W naszej galerii na górze strony znajdziecie jej zdjęcia z różnych etapów kariery. Prawda, że zachwyca?

Metamorfoza Karoliny Gilon. Poprawiała urodę?

Gwiazda Polsatu bardzo długo walczyła z kompleksami. W pewnym momencie zmieniła podejście i postanowiła z tego, czego nie akceptowała, uczynić atut. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Bardzo często jest pytana przez fanów o to, czy poprawiała urodę. Ich uwagę zwraca zwłaszcza żuchwa prezenterki. Niedawno Gilon odpisała szczerze, że nie jest ona efektem pracy specjalisty, lecz "po prostu ma taką naturalnie i bardzo się uwydatniła, odkąd schudła". Była uczestniczka "Top Model" ma dość tłumaczenia się z tego, jak wygląda, i że fani oczekują, że będzie się z tego tłumaczyć. "Jak byłam za chuda, to było źle i pisali, że wyglądam jak chora, jak trochę przytyłam to też źle, bo wystaje mi fałdka. To do cholery jak ja mam wyglądać, żeby każdy inny człowiek był z tego zadowolony" - grzmiała kiedyś na InstaStories gwiazda "Love Island".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.