Mensah i Brzoska mieszkają jak w pałacu. Stylowe dodatki i wielka garderoba. Spójrzcie na fotel

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska tworzą jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Są aktywni w sieci, gdzie dzielą się także chwilami z życia prywatnego. Dzięki temu możemy podejrzeć, jak mieszkają.

Omenaa Mensah rozpoznawalność zyskała jako prezenterka. Jednym z programów, które prowadziła, był ten, w którym odwiedzała mieszkania gwiazd. W 2019 roku poślubiła przedsiębiorcę Rafała Brzoskę, założyciela InPostu. Cztery lata później odnowili przysięgę małżeńską. Mensah ma dorosłą córkę Vanessę z poprzedniego związku, a z obecnym mężem wychowuje syna Vincenta. Para słynie także z działalności charytatywnej, za co m.in. zostali odznaczeni przez prezydenta Andrzeja Dudę. Mensah i Brzoska urządzili się w dwupoziomowym apartamencie. Zobaczcie, jak mieszkają.

Zobacz wideo Omenaa Mensah reaguje na hejt

W apartamencie Omenyy Mensah i Rafała Brzoski jest nietypowo. Spójrzcie na te dodatki

Omenaa Mensah uwielbia architekturę i sztukę, a zwłaszcza rzeźbę, co ma odbicie we wnętrzach jej mieszkania. Gwiazda jest także założycielką marki, która tworzy na zamówienie meble inspirowane sztuką. W jednym z pomieszczeń widzimy fotel o nietypowym kształcie w żółtym odcieniu oraz podświetlany kamień. Uwagę zwracają dodatki w etnicznym stylu.

 

Mieszkanie Omenyy Mensah i Rafała Brzoski. Taras z widokiem i wielka garderoba

Omenaa Mensah na Instagramie pokazała też swój luksusowy taras z widokiem na panoramę Warszawy. Na jednym ze zdjęć możemy dostrzec sypialnię, urządzoną w orientalnym stylu. Znajduje się w niej wielkie łóżko z baldachimem. Nie brakuje dodatków, takich jak okrągła szafka nocna i lampa w designerskim stylu.

 

W apartamencie Omenyy Mensah i Rafała Brzoski nie brakuje także dużej garderoby w stylu glamour, w której znajdują się złote elementy, a na środku znalazło się miejsce na dużą, zieloną pufę. Z pewnością gwiazda może tam pomieścić wszystkie swoje kreacje. To, co wyróżnia mieszkanie pary, to białe kręcone schody, które zobaczycie w galerii na górze strony, podobnie, jak więcej zdjęć apartamentu. Wnętrzom Mensah trudno przypisać jeden styl - widać, że łączy ona nowoczesność z  designerskimi dodatkami i etnicznymi elementami.

Wesprzyj WOŚP, licytując aukcje Plotka! Zdobądź podwójne VIP zapro na Fame MMA20 w Krakowie, pałacowe spotkanie z książęcą parą lub twój event w gwiazdorskiej relacji. Pomagamy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.