Omenaa Mensah i Rafał Brzoska na drugim ślubie w RPA. Tak wyglądało ich wesele. A te stylizacje? Poezja! [ZDJĘCIA]

Omena Mensah podzieliła się relacją z drugiego wesela. Po czterech latach odnowiła przysięgę z Rafałem Brzoską. Mamy zdjęcia.

Omenaa Mensah od lat tworzy udany związek z Rafałem Brzoską. Ich znajomość rozpoczęła się na stopie zawodowej. Pogodynka TVN snuła plany o otwarciu szkoły w Ghanie i szukała na nią funduszy. Wtedy też poznała przedsiębiorcę, z którym szybko znalazła wspólny język. Para w 2017 roku doczekała się syna Vincenta, a dwa lata później wzięli ślub w RPA. Niedawno odnowili przysięgę

Zobacz wideo Omenaa Mensah o hejcie: ludzi denerwuje, że ktoś mógłby siedzieć i odpoczywać, a coś robi

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska odnowili przysięgę małżeńską 

Republika Południowej Afryki jest wyjątkowym miejscem dla Rafała Brzoski i Omeny Mensah. To tam przed laty odbył się ich pierwszy ślub, na który zaprosili najbliższe osoby i wiedzieli, że będą chcieli tu wrócić. Już od jakiegoś czasu snuli plany o tym, aby odnowić przysięgę małżeńską. W mediach społecznościowych pojawiła się właśnie obszerna fotorelacja. Na tę wyjątkową okazję pogodynka wybrała pudrowo-różową sukienkę oraz pokaźny wianek. Z kolei Brzoska zaprezentował się w klasycznym beżowym garniturze. 

Drugi ślub Omeny Mensah i Rafała BrzoskiDrugi ślub Omeny Mensah i Rafała Brzoski Instagram @omenaamensah

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska mają ważną tradycję

Omenaa Mensah wielokrotnie powtarzała, że wraz z Rafałem Brzoską starają się wspierać na dobre i na złe. Bardzo cenią sobie uczucie, które ich połączyło i celebrują je przy każdej możliwej okazji. Tak też jest w przypadku rocznicy ich ślubu. "Cztery lata temu złożyliśmy sobie przysięgę miłości w obecności naszych najbliższych i przyjaciół. Celebrujemy ją co roku. Czasem po prostu na randce tylko we dwoje w domku kolacyjka, a raz na kilka lat bardziej hucznie w egzotycznej scenerii na końcu świata" - pisała pogodynka na Instagramie. Więcej zdjęć z drugiego ślubu Omeny Mensah i Rafała Brzoski znajdziesz w naszej galerii na górze strony. Zakochani pokazali między innymi tort oraz kolejne stylizacje. Przedsiębiorca zapozował topless.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.