Omenaa Mensah poszła za przykładem Lewych. Odnowiła ślub w RPA. Wygadała się Rozenek

Omenaa Mensah i i Rafał Brzoska od lat tworzą szczęśliwy związek. Teraz postanowili odnowić przysięgę małżeńską. Koleżanka z branży zdradziła ich sekret.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska od lat tworzą zgrane małżeństwo. Ich związek rozpoczął się niebanalnie. Para poznała się pracy, gdy pogodynka TVN szukała pieniędzy na otwarcie szkoły w Ghanie. W tamtym czasie poznała przedsiębiorcę. Od tego czasu tworzyli zgodną relację. W 2017 roku przyszedł na świat ich syn, Vincent. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu w 2019 roku w RPA. Jak się okazało, niedawno ponownie wybrali się w to miejsce. Powód był zaskakujący.

Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Omenaa Mensah i Rafał Brzóska odnowili przysięgę małżeńską w RPA

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska odnowili przysięgę małżeńską. O swoich zamiarach informowali już dawno. Kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów wyznali, że ponownie chcieliby uczcić swoją miłość. Wyznali, że ich przysięga jest niczym nowa nadzieja, a więc idealnym miejscem będzie Przylądek Dobrej Nadziei. Początkowo nie zdradzili daty uroczystości. O wszystkim poinformowała Małgorzata Rozenek. Opublikowała filmik na profilu na Instagramie.

To był najpiękniejszy ślub, na jakim byliśmy. Z szacunku do świata, ze zrozumienia różnorodności, wielkiej miłości do sobie nawzajem i innych, powstała ceremonia zapierająca dech w piersiach. Dziękujemy, że mogliśmy być jej częścią. Jak cała wasza rodzina i wszyscy przyjaciele - kochamy was, na dobre i na złe, zawsze - napisała wzruszona Małgorzata. 
 

Niedawno pisaliśmy o tym, że na odnowienie przysięgi małżeńskiej zdecydowali Robert i Anna Lewandowscy. Teraz Omenaa Mensah i Rafał Brzoska poszli w ich ślady. Małgorzata Rozenek nie kryła wzruszenia. Pokazała, jak wyglądała cała uroczystość. Omenaa Zaprezentowała się w jasnej, kremowej sukni wraz z ogromną kwiatową koroną na głowie. Więcej zdjęć z bajkowego ślubu znajdziesz w galerii.

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska odnowili przysięgę ślubnąOmenaa Mensah i Rafał Brzoska odnowili przysięgę ślubną fot. Instagram/@m_rozenek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.