Postarzyliśmy prowadzących "PnŚ". Cichopek z klasą jak Fonda. Nowicki niczym Eric Forrester z "Mody na sukces"

W odpowiedzi na dywagacje Idy Nowakowskiej postanowiliśmy sprawdzić, jak za kilka lat będą wyglądać prowadzący "Pytania na śniadanie". Sami zobaczcie.

W ostatnim wydaniu "Pytania na śniadanie" Ida Nowakowska i Marta Surnik przyjrzały się zdjęciom najbardziej rozpoznawalnych osób na świecie i sprawdziły, jak mogliby wyglądać za kilka lat. Nagle w studiu narodził się pewien pomysł. "Szkoda, że nie zrobiliśmy wszystkich naszych prowadzących" - powiedziała Nowakowska. Surnik z kolei przyznała, że jest to bardzo dobry pomysł na przyszłość i z pewnością powinni rozważyć jego realizację. "Zrobimy następnym razem. Obiecuję państwu" - odpowiedziała. Postanowiliśmy ich nieco wyprzedzić i przy pomocy aplikacji przerobiliśmy zdjęcia prowadzących śniadaniówki. Sami zobaczcie efekt.

Zobacz wideo Ida Nowakowska o relacji z Egurrolą: Nie będę mówiła takich głupot

Ida Nowakowska 

Ida Nowakowska podczas cyklu "Czerwony dywan" dała wyraźnie do zrozumienia, że jest ciekawa, jak będzie wyglądać za kilkadziesiąt lat. Z tego powodu pokaz przerobionych zdjęć prowadzących "Pytania na śniadanie" zaczniemy właśnie od niej. Według naszych przewidywań na jej twarzy pojawi się kilka zmarszczek i nieco opadnie powieka. Doda jej to jednak uroku.

Ida NowakowskaIda Nowakowska kapif / FACE APP

Anna Popek 

Anna Popek do "Pytania na śniadanie" wróciła jakiś czas temu, gdzie prowadzi wydania u boku Tomasza Wolnego. Według naszych przewidywań u prowadzącej nieco pogłębią się zmarszczki mimiczne. Przy takim ciepłym uśmiechu, jaki towarzyszy jej na co dzień, jest to jednak nieuniknione. 

Anna PopekAnna Popek kapif / FACE APP

Katarzyna Cichopek 

Katarzyna Cichopek już od dłuższego czasu pozostaje na świeczniku. Oprócz roli prowadzącej spełnia się jako aktorka w "M jak miłość" i często pojawia się na ściankach. Jeśli jej fani kiedykolwiek się zastanawiali, jak będzie wyglądać za kilka lat, właśnie zaspokoimy ich ciekawość. Według naszych przewidywań nie zmieni się znacząco. Jak w przypadku Anny Popek pojawią się pierwsze mimiczne zmarszczki. Będzie zachwycać klasą niczym Jane Fonda. 

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek kapif / FACE APP

Maciej Kurzajewski 

Maciej Kurzajewski jest nie tylko programowym, lecz także życiowym partnerem Katarzyny Cichopek. Już jakiś czas temu sprawdziliśmy, jak zakochani mogliby wyglądać po upływie kilku lat. Już wtedy śmiało można było stwierdzić, że idealnie sprawdziliśmy się w roli starszej pary z reklamy. Teraz przyglądamy się samemu prezenterowi, który będzie wyglądać bardzo sympatycznie. 

Maciej KurzajewskiMaciej Kurzajewski kapif / FACE APP

Izabella Krzan

Izabella Krzan jest obecnie najmłodszą prowadzącą "Pytania na śniadanie". Jej kariera telewizyjna rozpoczęła się po tym, jak zakończyła przygodę z wyborami miss. W 2021 roku, po kilkuletnim stażu w TVP, oficjalnie została programową partnerką Tomasza Kammela. Według naszych przewidywań w ciągu najbliższych lat ciężko doszukiwać się zmian. Nieco zgłębi się jej dolna powieka i pojawią się zmarszczki.

Izabella KrzanIzabella Krzan kapif / FACE APP

Tomasz Kammel

Z kolei u Tomasza Kammela nieco bardziej widać upływ lat. Mogą mu się nieco zawęzić wargi czy pojawić zmarszczki przy oczach. Prowadzący będzie jednak wyglądać niczym mężczyzna z reklam luksusowych samochodów czy zegarków i kto wie - może pokusi się o taką posadę.

Tomasz KammelTomasz Kammel kapif / FACE APP

Aleksander Sikora

Aleksander Sikora już dziś dba o zarost, który dodaje mu uroku. W ciągu kilkudziesięciu lat wiadomo, że mogą pojawić się pierwsze siwe włosy. W połączeniu z uroczymi dołeczkami w policzkach prowadzący "Pytania na śniadanie" może wyglądać jak sympatyczny dziadek, od którego bije ciepło.

Aleksander SikoraAleksander Sikora kapif / FACE APP

Tomasz Wolny

Jeśli chodzi o Tomasza Wolnego, tu już widać nieco większą metamorfozę. Powieki prowadzącego mogą  znacznie opaść, przez co jego oczy wydają się znacznie mniejsze. Dodatkowo pojawiają się pierwsze siwe włosy, jednak na pierwszy rzut oka nie są bardzo zauważalne. 

Tomasz WolnyTomasz Wolny kapif / FACE APP

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska z upływem lat wciąż będzie prezentować się oszałamiająco. Może się pojawić kilka zmarszczek. Te dodadzą jej jednak uroku. Według przewidywań na jej twarzy wciąż będzie gościć ten sam ciepły uśmiech.

Małgorzata TomaszewskaMałgorzata Tomaszewska kapif / FACE APP

Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska w ciągu najbliższych lat nie przejdzie raczej ogromnej przemiany. Na zdjęciach z aplikacji widać, że mogą się pogłębić jej oczodoły, jednak jest to całkowicie normalne. Dużo większym zaskoczeniem był jej programowy partner. 

Małgorzata OpczowskaMałgorzata Opczowska kapif / FACE APP

Łukasz Nowicki 

Przewidywania wyglądu Łukasza Nowickiego od razu nasuwają pewną myśl - kogoś przypomina. Po chwili namysłu w głowie pojawił się obraz Johna McCooka, który jest znany między innymi z "Mody na sukces". Więcej zdjęć prowadzących "Pytania na śniadanie" znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Łukasz NowickiŁukasz Nowicki kapif / FACE APP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.