Postarzyliśmy Cichopek i Kurzajewskiego. Tak będą wyglądali po 30 latach związku. Jak z reklamy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zapewniają na ściankach o wielkim uczuciu i szczęściu. Trzeba im więc życzyć, żeby trwało jak najdłużej. Czy jest szansa, że ta relacja przetrwa 30 lat? Nie wiemy, ale wiemy jak mogą wówczas wyglądać.

Minął miesiąc, od kiedy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podzielili się ze światem informacją, że są w szczęśliwym związku. A właściwie tyle czasu minęło, od kiedy sprowokowała ich do tego była żona dziennikarza TVP Paulina Smaszcz. Pomimo napiętej atmosfery i zaskakujących wyznań kobiety-petardy prowadzący "Pytanie na śniadanie" wydają się niewzruszeni i z przyklejonymi do twarzy, śnieżnobiałymi uśmiechami, zapewniają o swoim szczęściu i miłości do świata i wszystkich ludzi. Czy ten związek przetrwa próbę czasu? Wszystkim życzymy dobrze, ale meandry celebryckich relacji znamy na pamięć. Postanowiliśmy jednak podejrzeć, jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski będą prezentowali się na korytarzach TVP w... 2052 roku. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek opublikowała wyjątkowe nagranie z córką

Postarzeliśmy Cichopek i Kurzajewskiego aplikacją. Widać upływ czasu, ale wciąż prezentują się świetnie

Przenosząc się wehikułem czasu w przód (nie tak jak na ostatniej gali 70-lecia TVP), mamy już odpowiedź na pytanie, jak będą wyglądali zakochani za 30 lat. 

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Fot. KAPiF/ FaceApp

Zdjęcia Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego znajdziesz w galerii na górze strony. 

Trzeba przyznać, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po przeróbce w aplikacji FaceApp i postarzeniu o kilkadziesiąt lat wciąż wyglądają uroczo. Wyglądają jak dojrzałe pary z reklam telewizyjnych. Czy myślicie, że jest szansa, żeby tyle lat wytrwali w tej relacji, a także na korytarzach TVP?

Dodajmy, że para prezenterów spróbowała już także swoich sił w duecie na festiwalowej scenie. W czerwcu prowadzili koncert folkowych piosenek na KFPP w Opolu. Już wówczas media donosiły, że najprawdopodobniej między dziennikarzami jest gorące uczucie. 

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiKatarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski Fot. KAPiF, Face App

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.