Maciej Kurzajewski rzadko rozstaje się z okularami. Ściąga je do sportów. Możecie go nie poznać

Maciej Kurzajewski pokazał na Instagramie, jak wygląda bez okularów. W takim wydaniu ukochany Katarzyny Cichopek prezentuje się zgoła inaczej.

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek są jedną z najbardziej popularnych celebryckich par. Zakochani tworzą duet nie tylko w życiu, ale także na antenie. Aktorka i prezenter coraz śmielej chwalą się swoim uczuciem w mediach społecznościowych. Na Instagramie dziennikarza nie brakuje jednak także innych treści. Ostatnio gospodarz "Pytania na śniadanie" podzielił się fotografią z treningu. Przy okazji pokazał, jak wygląda bez okularów.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach w Jordanii, z Kurzajewskim

Tak wygląda Maciej Kurzajewski bez okularów. Możecie go nie poznać

Maciej Kurzajewski jest bardzo aktywny na Instagramie. Jego profil jest obserwowany przez niemal 85 tysięcy internautów. Prezenter chętnie chwali się tam sportowymi osiągnięciami. Ukochany Katarzyny Cichopek ma za sobą udział w zawodach triathlonowych Ironman. Aby utrzymać formę, gospodarz "Pytania na śniadanie" regularnie trenuje. Ostatnio pochwalił się fotografią, do której zapozował po pięciokilometrowej przebieżce. Uwagę zwraca jeden szczegół.

Zawsze z uśmiechem - podpisał zdjęcie.

Maciej KurzajewskiMaciej Kurzajewski Instagram/maciejkurzajewski

Podczas treningu Maciej Kurzajewski zrezygnował z okularów, które zazwyczaj nieodłącznie mu towarzyszą. W takim wydaniu dziennikarz prezentuje się nieco inaczej. Brak ciemnych oprawek wokół oczu prezentera zdecydowanie odjął mu lat.

Paulina Smaszcz zdradza szczegóły zaręczyn Cichopek i Kurzajewskiego. Mówi o pierścionku

W rozmowie z Plotkiem Paulina Smaszcz ujawniła kilka nieznanych dotąd szczegółów dotyczących zaręczyn Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarka zdradziła, że para zaręczyła się podczas pobytu w Jordanii. Była żona prezentera zauważyła też niezwykłe podobieństwo między pierścionkiem zaręczynowym, który wręczył jej eksmąż, a tym, który pojawił się niedawno na palcu aktorki. "Teraz nosi go Laura, bo dostała go od Franka. Obrączki, pierścionek zaręczynowy i wszystkie pamiątki po małżeństwie z Kurzajewskim przekazałam już dawno temu Frankowi i Laurze. A Kurzajewski teraz te same kupuje pani Katarzynie i wozi ją po miejscach, gdzie rodzinnie spędzaliśmy czas. Ciekawe, czy ślub wezmą też w naszych rodzinnych miejscach? Poczekamy, zobaczymy" - podsumowała "kobieta-petarda".