Paulina Smaszcz zdradziła nam szczegóły pierścionka zaręczynowego Cichopek i Kurzajewskiego. Patrzymy na zdjęcia [PLOTEK EXCLUSIVE]

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczeni? Takie wiadomości dostaliśmy od Pauliny Smaszcz, byłej żony prezentera. Miał on ponoć wręczyć nowej partnerce taki sam pierścionek, jaki otrzymała lata temu jego była.

A jednak! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są już podobno po zaręczynach. Paulina Smaszcz w rozmowie z nami zdradziła szczegóły pierścionka zaręczynowego, bo - jak twierdzi - bardzo dobrze go zna. Kiedyś dostała niemalże identyczny.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek o wakacjach w Jordanii, z Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaręczyli się?

Paulina Smaszcz w rozmowie z Plotek.pl wyznała, że jej były mąż ponoć zaręczył się z Katarzyną Cichopek w czasie podróży do Jordanii. Para nie pochwaliła się zdjęciami ani nagraniami, jednak ze względu na powiązania rodzinne Smaszcz je ma. Na palcu Katarzyny Cichopek dopatrzyła się ponoć pierścionka bardzo podobnego do tego, który widziała już na swojej dłoni. Najpewniej nie jest on dokładnie tym samym, który dostała od Kurzajewskiego, ale styl dowodzi, że prezenter jest stały w swoich preferencjach co do wyboru biżuterii dla ukochanej:

To jest ten pierścionek, który ja dostałam od Kurzajewskiego, a teraz nosi go Laura, bo dostała go od Franka. [na zdjęciu prywatnym Pauliny Smaszcz - przyp. red.] Obrączki, pierścionek zaręczynowy i wszystkie pamiątki po małżeństwie z Kurzajewskim przekazałam już dawno temu Frankowi i Laurze. A Kurzajewski teraz te same kupuje pani Katarzynie i wozi ją po miejscach, gdzie rodzinnie spędzaliśmy czas. Ciekawe, czy ślub wezmą też w naszych rodzinnych miejscach? Poczekamy, zobaczymy - skwitowała w rozmowie z nami Paulina Smaszcz.

Pokazała nam też zdjęcie swojego pierścionka zaręczynowego i dodała, że "życzy narzeczonym wiele szczęścia".

Pierścionek zaręczynowy Pauliny SmaszczPierścionek zaręczynowy Pauliny Smaszcz Fot. Plotek Exclusive

Pierścionek na palcu Pauliny Smaszcz jest do złudzenia podobny do tych, które pojawiają się na dłoni Katarzyny Cichopek. Sami spójrzcie na te zbliżenia:

Katarzyna Cichopek i jej pierścionekKatarzyna Cichopek i jej pierścionek Fot. Katarzyna Cichopek / Instagram

Palec naturalnie się nie zgadza (zgodnie z tradycją w Polsce pierścionki zaręczynowe nosi się na czwartym palcu, nie na środkowym). Jednak ta sama biżuteria w czasie wyprawy pary do Jordanii w styczniu tego roku widniała właśnie na tym "odpowiednim" palcu. Na większości zdjęć i nagrań Kasia bardzo się pilnowała i chowała dłoń, ale nie wszędzie...

Katarzyna Cichopek i jej pierścionekKatarzyna Cichopek i jej pierścionek Fot. Katarzyna Cichopek / Instagram

Na licznych późniejszych ujęciach ozdoba często towarzyszy prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Strategicznie jednak umieszczona jest na innym palcu, co ucinało wszelkie domysły w zarodku.