Jak zmieniły się gwiazdy "Baru"? Dobrusia zarządza karierą sław, a Adrian został youtuberem. Nie poznacie go

"Bar" to show, który był emitowany 20 lat temu. Poza Dodą w tym programie wystąpiło kilku innych uczestników, którzy dziś koncertują, podróżują czy rozwijają kariery innych osób.

Skandaliści dawnego reality show dziś wyglądają zupełnie inaczej. Swoją przygodę z polskim show-biznesem zaczęła tam między innymi Doda. W "Barze" można było zdobyć samochód, mieszkanie, a nawet sztabkę złota. Co dziś robią uczestnicy show?

Zobacz wideo Doda przytula się do Pachuta i eksponuje pierścionek

"Bar". Maja Frykowska przeszła nawrócenie

Maja Frykowska "Frytka", która wcześniej nosiła imię Agnieszka, wystąpiła nie tylko w "Barze", ale wcześniej wzięła udział w "Big Brotherze". Wywołała ogólnopolski skandal, gdy na wizji miała uprawiać seks z innym uczestnikiem, Łukaszem "Kenem" Wiewiórskim. Niedawno w wywiadzie dla Plotka opowiedziała o tym, czy naprawdę doszło do stosunku. Po czasie przestawała bywać na pierwszych stronach gazet. Napisała książkę "Pokonaj siebie" i zaczęła krytykować programy lansujące skandalistów. 

Screen z IG Maja Frykowska, KAPiF.plScreen z IG Maja Frykowska, KAPiF.pl https://www.instagram.com/majafrykowska.official/, Tomasz Zagórski/kapif / Zagrski Tomasz/KAPiF.pl

"Bar". Iwona Węgrowska kontynuuje karierę muzyczną

Iwona Węgrowska pojawiła się w piątej edycji programu "Bar". Występowała wówczas w zespole Abracadabra i chciała go wypromować. Gwiazda postanowiła kontynuować karierę muzyczną. W marcu tego roku wypuszcza singiel "Wojna Serc". W wieku 40 lat nadal ma wizerunek seksbomby, co widać po zdjęciach, które publikuje na Instagramie.

Iwona WęgrowskaIwona Węgrowska kapif

"Bar". Adrian Urban został youtuberem

Adrian Urban, czyli zwycięzca pierwszej edycji show, postanowił opuścić Polskę na stałe. Aktualnie mieszka w Londynie. Jego pasją są podróże. Na jego kanale YouTube "uRban w Londynie" można znaleźć podróżnicze vlogi.

"Bar". Dobrosława Zych-Henner pracuje jako menedżerka

Dobrosława Zych-Henner natomiast po programie nieco odsunęła się od polskiego show-biznesu. Zamiast promować siebie, woli wyznaczać ścieżkę kariery zespołowi Oddział Zamknięty poprzez bycie jego menedżerką. Współzałożycielem i gitarzystą kolektywu jest Wojciech Pogorzelski, z którym tworzy związek. 

Dobrosława ZychDobrosława Zych Facebook/Dobrosława Zych, kapif

"Bar". Grzegorz Markocki rozstał się z żoną, której oświadczył się w show. Zajmuje się muzyką

Grzegorz Markocki w trakcie emisji show oświadczył się Izabeli Kowalczyk. Ślub z udziałem kamer miał miejsce we Wrocławiu 2002 roku. Związek ten nie przetrwał próby czasu. Uczestnik "Baru" znany z takiego hitu jak "Kiedy mówisz mi kocham cię" dziś jest związany z szefową salonu fryzjerskiego. Nadal zajmuje się muzyką, tworząc grupę The Beatlmen. 

Opole 2021. Grzegorz Markocki po 23 latach odtwarza swój wykon z 'Szansy na sukces'Opole 2021. Grzegorz Markocki po 23 latach odtwarza swój wykon z 'Szansy na sukces' Fot. AKPA/ Gala

Zobacz też: Która polska gwiazda jako pierwsza rozebrała się do "Playboya"? Tych przełomów w polskim show-biznesie nie zapomnimy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.