Doda odpowiada UOKiK. "Niezmiennie od dwóch lat pracuję z trzema markami"

UOKiK dopatrzył się u Dody nieprawidłowego oznaczania współprac. Piosenkarka szybko im odpowiedziała. Ma zupełnie inne zdanie na ten temat.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przyjrzał się działaniom kolejnych celebrytów. Tym razem nieprawidłowego oznaczania płatnych współprac doszukali się na profilach Filipa Chajzera, Małgorzaty Rozenek i Dody. Piosenkarka odniosła się do komunikatu instytucji.

Zobacz wideo Doda korzysta z medycyny estetycznej. To jej ulubiony zabieg

Doda z bratem, Natalia Kukulska i Piotr KukulskiDoda z hukiem zakończyła współpracę z bratem. Szczęsny nie rozmawia z ojcem od lat

Doda odpowiada na zarzuty UOKiK

13 lutego na stronie UOKiK ukazał się artykuł, w którym dokładnie opisano powód wszczęcia postępowania wobec celebrytów. Mogliśmy się z niego dowiedzieć, że Doda owszem oznacza swoje współprace, jednak czasem robi to z kilkudniowym opóźnieniem. Piosenkarka odniosła się do sytuacji na InstaStories. Zapewnia, że jej fani doskonale wiedzą, z jakimi markami pracuje.

W związku z postępowaniem na temat oznaczania reklam celebrytów na Instagramie BYĆ MOŻE skończy się on karą dla influencerów, którzy co chwila przyjmują nowe płatne współprace. Ja niezmiennie od dwóch lat pracuję z trzema markami (o których moi followersi wiedzą doskonale) i nie dostaję wynagrodzenia za inne - pisała Doda.

Piosenkarka zapewnia, że nigdy nie miała na celu ukrywania żadnej płatnej współpracy.

Fakt, iż zapomnę oznaczyć jednego story podczas mojej kampanii wizerunkowej, która trwa rok, nie zmienia faktu, iż nie jest ukrywana - dodała.

Doda odpowiada UOKiKDoda odpowiada UOKiK Instagram @dodaqueen

W kolejnym InstaStories Doda przypomniała o poście, który opublikowała w grudniu tego roku. Pisała w nim, że bardzo uważnie dobiera współprace. Opisała jedną z nich. 

 

Przypominamy, że Dorota Rabczewska może zostać obciążona karą w wysokości dziesięciu procent rocznego dochodu.

Doda, Edward MiszczakDoda odsłania kulisy nowego reality show. Wspomniała o Miszczaku i hejterach

Więcej o: