Bruce Willis kiedyś cieszył się bujną czupryną. A pamiętacie, jak Dwayne Johnson wyglądał z ciemnymi loczkami?

Ogolona na łyso głowa to znak rozpoznawczy Bruce'a Willisa czy Dwayne'a Johnsona. Dziś trudno wyobrazić ich sobie z bujną czupryną. Cofnijmy się jednak w czasie i zobaczmy, jak najpopularniejsi gwiazdorzy wyglądali, zanim stracili swoje pukle.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Łysienie to proces, który może być spowodowany przez wiele czynników. Włosów na głowie często ubywa nam z wiekiem, bywa, że włosy wypadają przez zaburzenia hormonalne, stres czy choroby. Niektórzy jednak decydują się golić głowy, bo chcą całkowicie zmienić wizerunek. W naszym zestawieniu prezentujemy gwiazdy, które udowodniły, że "łysina" to po prostu inny styl - i to taki, który czasami wygląda lepiej.

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo obcinany przez swoją partnerkę. Niecodzienna zmiana fryzury

Bruce Willis

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że Bruce Willis bez względu na to, jaką ma fryzurę, zawsze świetnie wygląda. Aktor od lat kojarzony jest głównie z ogoloną na łyso głową. Warto jednak przypomnieć, jak wyglądał z bujną czupryną. Wróćmy wspomnieniami do dawnych lat i zobaczmy jak główny bohater "Szóstego zmysłu" czy "Szklanej pułapki" prezentował się z gęstymi włosami.

Bruce WillisBruce Willis KAPiF, Screen: YouTube/@CoolUpload

Dwayne Johnson

Dwayne Johnson wielokrotnie zajmował wysokie miejsca w rankingach najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Dla wielu osób jest on również uosobieniem siły i męskości. Co ciekawe, aktor nie zawsze był łysy. Przeglądając jego stare zdjęcia, możemy zobaczyć, jak wyglądał w zupełnie innym wydaniu. Trzeba jednak przyznać, że włosy nie dodawały mu specjalnie uroku.

2022 CinemaCon - Warner Bros. Pictures2022 CinemaCon - Warner Bros. Pictures Fot. Chris Pizzello / AP Photo

 

Vin Diesel

W gronie dumnych reprezentantów "łysiny" nie mogło również zabraknąć gwiazdy "Szybkich i wściekłych". Vin Diesel zaczął golić głowę w młodości. Obecnie trudno jest go sobie wyobrazić z włosami. Jednak kiedy zaczynał karierę, prezentował się całkowicie inaczej. Wystarczy przypomnieć sobie, jak wyglądał w filmie  "Przebudzenie", gdzie zagrał u boku Roberta De Niro i Robina Williamsa.

Vin DieselVin Diesel Agencja Wyborcza.pl, Screen: YouTube/@HYPEN - Tops & More

Samuel L. Jackson

Cofnijmy się do 1994 roku. Ponad 20 lat temu Samuel L. Jackson również posiadał ciemne, kręcone włosy. Aktor bardzo długo dumnie nosił taką fryzurę. Mamy jednak wrażenie, że niezależnie od tego, co znajdowało się na jego głowie, zawsze świetnie wyglądał. 

Samuel L. JacksonSamuel L. Jackson Screen: YouTube/@The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, @ReservoirFrogs

Jason Statham

Jason Statham, podobnie jak Bruce Willis, świetnie wygląda zarówno z włosami, jak i bez nich. Sam zainteresowany wielokrotnie powtarzał, że nie przeszkadza mu łysina. Co więcej, w jednym z wywiadów otwarcie przyznał, że bujna czupryna po prostu do niego nie pasuje.

Jason StathamJason Statham Screen: YouTube/@adaminis, Instagram/@jasonstatham

Patrick Stewart

W przypadku tego aktor łysina powstała na skutek nieubłaganie upływającego czasu. Warto pamiętać o tym, że w młodości Patrick Stewart miał piękne gęste włosy. Wiele osób uważa jednak, że filmowy profesor X musi być po prostu łysy.

Patrick StewartPatrick Stewart Screen: YouTube/@ Meissnerflux

Michael Jordan

Nasze zestawienie gwiazd dumnie prezentujących swoją łysinę zamyka Michael Jordan. Słynny koszykarza miał ciemne, kręcone włosy, gdy rozpoczynał karierę sportową i grał na Uniwersytecie Północnej Karoliny. Dopiero w późniejszych latach zdecydował się ogolić na łyso i w takim wydaniu pozostał do dziś.

Michael JordanMichael Jordan Screen: YouTube/@ TYT Sports

Jeżeli chcecie zobaczyć, jak w bujnej czuprynie wyglądał między innymi Sean Connery czy Billy Zane, to koniecznie zajrzycie do galerii powyżej artykułu.  

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: