"Cudowne lata". Aktorzy zdobyli sławę, a potem świat o nich zapomniał. Kevin jest fanem Adele, a "Winnie" matematyczką

Popularność zdobyta w młodzieńczym wieku nie jest gwarantem długotrwałej sławy. Aktorzy serialu "Cudowne lata" są tego idealnym przykładem. Prawie żaden z członków obsady nie trudni się teraz aktorstwem. Zobaczcie, jak się zmienili na przestrzeni lat. To już stateczni rodzice.

Co słychać u dawnych gwiazd kina? Tego dowiecie się z naszego boksu na gazeta.pl.

Amerykański serial "Cudowne lata" przyciągał przed ekrany setki tysięcy widzów. Najpierw zrobił furorę w USA, gdzie był emitowany od 1988 do 1993 roku, a następnie podbił serca Polaków, gdy na początku lat 90. pojawił się na antenie TVP2. Kevin, główny bohater telenoweli, odgrywa rolę narratora, który z perspektywy czasu opowiada o okresie dorastania i losach swojej rodziny. Wcielający się w jego nastoletnią wersję (głos dorosłego Kevina należał do innego aktora - Daniela Sterna) Fred Savage ma dziś 45 lat i jest fanem Adele. Poznacie go po bujnej, ciemnej czuprynie. A serialowa "Winnie"? Wygląda niemal tak samo jak kiedyś i została matematyczką.

Fred Savage

Choć Fred Savage styczność z aktorstwem miał od szóstego roku życia, to właśnie "Cudowne lata" były trampoliną dla jego medialnej kariery. Za rolę Kevina otrzymał nagrodę Young Artist Award oraz dwukrotną nominację do Emmy i Złotego Globu. Pod koniec lat 90. rozpoczął przygodę z reżyserią i produkcją filmową. Dziś jest ojcem nastoletnich już dwóch synów i córki. Ostatni raz na szklanym ekranie pojawił się po dziesięcioletniej przerwie w 2018 roku w produkcji "Był sobie Deadpool".

Fred Savage prężnie działa na Instagramie i publikuje na profilu archiwalne zdjęcia z "Cudownych lat". Z wrzucanych do sieci fotografii aktora można wnioskować, że lubi twórczość Adele. Zaprezentował się w koszulce z jej podobizną.

Olivia d’Abo

Serialową siostrą Kevina była Karen Arnold, którą grała urocza blondynka Olivia d’Abo. Patrząc na najnowsze zdjęcia brytyjskiej gwiazdy, trudno oprzeć się wrażeniu, że czas jest dla niej bardzo łaskawy. Karierę aktorską zakończyła w 2000 roku, ale do tej pory próbuje swoich sił w mediach, między innymi w muzyce.

Olivia d'AboOlivia d'Abo screen Youtube/ 'Cudowne lata', Instagram/ @oliviadabo

 

Jason Hervey

Nastoletni aktorzy "Cudownych lat" nie mieli zbyt wiele szczęścia w zawodowej karierze. Kolejnym dowodem na to jest historia Jasona Herveya, który wcielał się w Wayne’a Arnolda. Mężczyzna wystąpił jeszcze w kilku innych produkcjach, jednak ostatnia z nich miała swoją premierę w 1999 roku. Mimo tego Hervey opisuje siebie w instagramowym bio jako "nagradzanego producenta, aktora i pisarza".

Jason HerveyJason Hervey screen Youtube

Josh Saviano

Paul Pfeiffer, czyli najlepszy przyjaciel Kevina, to w rzeczywistości Josh Saviano. Z wykształcenia jest prawnikiem, a przygodę z aktorstwem rozpoczął i... zakończył rolą w "Cudownych latach". Mężczyzna ma 45 lat i jest ojcem dorastającej córki. Według nas czas działa na jego korzyść. 

Zobacz wideo Rozmowa z Joanną Kulig z okazji premiery "Pajęczyny". "Nie grałam jeszcze takiej postaci"

Danica McKellar

Główny bohater serialu pałał młodzieńczym uczuciem do uroczej sąsiadki - Gwendolyn Cooper. Rolę "Winnie" odgrywała Danica McKellar. Dziecięca aktorka tak jak Josh Saviano również trudni się na co dzień innym zajęciem i nie jest związana z mediami. Realizuje się jako matematyczka. Prywatnie jest matką jedenastoletniego syna Draco. Do dziś utrzymuje kontakt z Fredem Savage. Na Instagramie złożyła mu urodzinowe życzenia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.