"Dom z papieru". Netflix zdradził tytuły odcinków finału. Fani dopatrzyli się spoilera. "Jak mogliście?!"

Poznaliśmy tytuły i zobaczyliśmy zdjęcia zapowiadające pięć odcinków wieńczących historię napadu na hiszpańską mennicę. Fani "Domu z papieru" zauważyli, że niektóre z nich zdradzają fabułę. Nie są szczególnie zadowoleni z tego faktu.

Więcej o serialach przeczytasz na Gazeta.pl

Piąty i zarazem ostatni sezon "Domu z papieru" został podzielony na dwie części składające się w sumie z dziesięciu odcinków. Pierwsza z nich trafiła na Netfliksa 3 września, a premiera kolejnej została zaplanowana na 3 grudnia. Zwykle fani z wypiekami na twarzy czekają na wszystkie informacje, które mogą przybliżyć dalsze losy bohaterów, jednak tym razem uważają, że platforma zdradziła za dużo. Ostatni, dziesiąty odcinek piątego sezonu, zatytułowany jest bowiem "Rodzinna tradycja", a na zdjęciu promującym epizod widać Denvera przesłuchiwanego przez pułkownika Tamayo.

Zobacz wideo Aktorzy "Domu z papieru" o wpływie serialu

Jennifer Lopez, Oprah WinfreyOprah Winfrey nie miała czego jeść, a Dolly Parton mieszkała w leśnej ruderze

"Dom z papieru", sezon piąty. Znamy tytuły odcinków

Zdaniem fanów zapowiedź finałowego epizodu zdradza kilka rzeczy. Przede wszystkim fakt, że Denver przeżyje napad. Ponadto, wszystko wskazuje na to, że zostanie złapany i być może podejmie współpracę z policją. Wiele mówi również tytuł odcinka. Fani dopatrzyli się wskazówki, że "rodzinna tradycja" odnosi się do Berlina i Profesora, którzy chcieli wcielić w życie stworzony przez ojca plan napadu. Jeśli wszystko rzeczywiście ma potoczyć się zgodnie z tradycją, oznaczałoby to, że Profesor, podobnie jak brat i ojciec, zginie. Chociaż przedstawiciele Netfliksa w komentarzach zapewniają, że zdjęcia ani tytuły nie zdradzają żadnych spoilerów, widzowie nie są przekonani.

Tytuł ostatniego... Czyżby Profesor miał podzielić los ojca i brata?
Netfliksie, niszczycielu dobrej zabawy, schowaj te spoilerowe zdjęcia.
Ostatnia fota, WTF?! Jak mogliście?! - czytamy w komentarzach.
 

Katarzyna Dowbor z córką, Iris LawNieznane dzieci gwiazd. Piękna córka Jude'a Lawa, tajemniczy Maks Ibisz

Wskazówki znalazły się także w pozostałych tytułach i zdjęciach. Odcinek siódmy "Spełnione marzenia" najprawdopodobniej będzie wspomnieniem relacji Berlina i Palermo, z kolei dziewiąty, "Łóżkowe rozmowy" może zdradzić więcej o przeszłości Pofesora. Wszystkie tytuły i zdjęcia finałowych pięciu odcinków serialu znajdziecie w naszej galerii. Premiera drugiej części piątego sezonu "Domu z papieru" zaplanowana jest na 3 grudnia 2021. Wszystkie odcinki trafią na platformę o godzinie 9.00.

Więcej o: