Buntowniczka, romantyczka. TikTok Marianny Schreiber odsłania kolejne oblicza. "Kiedy widzę mężczyznę w garniturze..."

Marianna Schreiber już od ponad roku jest aktywna na platformie TikTok. Publikowane przez nią treści zaskakują - niedoszła modelka odgrywa humorystyczne scenki, pokazuje się w odważnych stylizacjach, a nawet nawiązuje do relacji z mężem.

Marianna Schreiber szturmem wkroczyła na show-biznesowe salony. Pełna sprzeczności żona polityka PiS-u, choć odpadła z "Top Model" już na samym starcie, stara się kuć żelazo, póki gorące i nie dać o sobie zapomnieć w mediach. Tymczasem dotarliśmy do jej TikToka, na którym jest aktywna już od ponad roku, bo od kwietnia 2020 roku. Prezentujemy zestawienie najciekawszych filmików przyszłej doktorantki pedagogiki.

Zobacz wideo Marianna Schreiber tłumaczy się z udziału w "Top Model". Oburzyła ją reakcja mediów

Marianna i Łukasz SchreiberŁukasz Schreiber uważa, że aborcja jest zabójstwem. Marianna ma inne zdanie

Schreiber uwodzicielka

W krótkometrażówce "Ja widząca mężczyznę w garniturze" Marianna ubrana w białą sukienkę z trójkątnym wycięciem ściąga z nosa okulary i uwodzicielsko patrzy w kamerę. 

Schreiber mogłaby wystąpić w teledysku?

Czarna sukienka, makijaż, kolczyki koła, duży zegarek, a do tego niezła fura. No i ta pewność siebie! Takiej koleżanki nie powstydziłaby się nawet Lady Gaga i Beyonce w teledysku do "Telephone".

Małgorzata Ohme"Dzień dobry TVN". Małgosia Ohme zaliczyła wpadkę tuż przed emisją programu

Schreiber w romantycznej odsłonie

Innym razem w czerwonej sukience i z szaleńczym uśmiechem na twarzy przesyła całusy i rusza ustami w rytm piosenki "Nice To Meet Ya" (Miło cię poznać). 

Schreiber jako buntowiczka

W następnym filmiku inscenizuje sytuacje, kiedy dostaje SMS-a o obecności "byłego" w barze. W kolejnych kadrach widzimy ją nie tylko gotową do wyjścia, ale i do harców na parkiecie!

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Iza pochwaliła się metamorfozą sylwetkiIza ze "ŚOPW" pochwaliła się spektakularną metamorfozą sylwetki. Jak udało jej się tyle schudnąć?

Schreiber stęskniona

W kolejnym wideo stoi przed parapetem i patrzy stęskniona za okno, ruszając ustami do utworu o miłości autorstwa Quebonafide. W opisie czytamy:

Kto ma takiego skarba, który wybacza błędy i koi nerwy?

Czyżby tym razem nawiązywała do swojej relacji z mężem? Obserwujecie ją na TikToku?

Więcej o: