"Klan" wrócił po letniej przerwie. Pamiętacie, że Bożenkę grała inna aktorka? Tak przez lata zmienili się bohaterowie serialu

W poniedziałek 6 września wyemitowany został premierowy odcinek 25. już sezonu serialu "Klan". Przez te wszystkie lata bohaterowie przeszli wiele metamorfoz.

Serial "Klan" na antenie TVP1 emitowany jest od września 1997 roku i zyskał spore grono widzów bacznie przyglądających się przedstawianym historiom. Niektórzy z nich aktywnie komentują w mediach społecznościowych każde kolejne odcinki i wracają wspomnieniami do dawnych czasów. Z okazji premierowego odcinka 25. sezonu "Klanu" przypominamy, jak niegdyś wyglądali występujący w produkcji bohaterowie.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska: Wiem, że dla większości Polaków zostanę już Bożenką z "Klanu" [PLOTKERSI]

Bożenka z "Klanu"

Serialowa Bożenka ma dwie twarze. Na samym początku w postać tę wcielała się Olivia Sivielli. Adoptowana córka Grażynki i Ryśka wyglądała więc na początku tak, jak w poście poniżej.

 

Ale nie możemy też pominąć Agnieszki Kaczorowskiej, która do serialu dołączyła w 1999 roku. Gdy zobaczyła swoje zdjęcie z tamtych czasów, zauważyła w końcu, że jej córka jest do niej podobna. 

 

Grażyna Lubicz z "Klanu"

Skoro już Grażyna Lubicz została wywołana do tablicy przy okazji Bożenki, to przypomnijmy sobie i jej postać. W rolę tę wciela się Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Grażyna długo była żona Ryśka, jednak bohater ten został uśmiercony. Teraz natomiast wiedzie życie u boku drugiego męża - Leopolda Kwapisza. 

 

Elżbieta Chojnicka z "Klanu"

Widzom "Klanu" doskonale jest znana postać Elżbiety Chojnickiej (w tej roli Barbara Bursztynowicz), która uwielbia wielkie rodzinne spotkania na Sadybie i prowadzi aptekę. Jej małżeństwo z Jerzym przeżywało upadki i wzloty. Jej samej zdarzyło się nawet uwikłać w romans z ukochanym z dawnych lat. Małżonkowie rozwiedli się, jednak z czasem ponownie ślubowali sobie miłość aż po grób.

 

Jerzy Chojnicki z "Klanu"

W Jerzego Chojnickiego, męża Elżbiety, od lat wciela się Andrzej Grabarczyk. Swego czasu jego bohater dostarczał widzom wielu emocji, romansując z kolejnymi kobietami. Okazało się nawet, że ma nieślubną córkę Dominikę. Zawodowo chwytał się wielu różnych zajęć. Obecnie jest jednym ze współwłaścicieli firmy budowlanej. 

 

Beata Borecka i Michał Chojnicki z "Klanu"

Nie tylko Bożenka miała twarze dwóch różnych aktorek. Nie można również zapomnieć o postaci Beaty Boreckiej. Od jakiegoś czasu w córkę Elżbiety i Jerzego wciela się Magdalena Wójcik. Jednak niegdyś bohaterkę te odgrywała Dorota Naruszewicz, która zrezygnowała udziału w serialu. Zmienił się również serialowy brat Beaty - Michał. Obecny teraz w produkcji Daniel Zawadzki zastąpił Jana Wieczorkowskiego.

 

Piotr Rafalski z "Klanu"

Wielką miłością Beaty jest Piotr Rafalski (w tej roli Jacek Borkowski), z którym bohaterka doczekała się syna Jaśka. Po wielu perypetiach para zeszła się i stanęła nawet na ślubnym kobiercu. Rafalski z zawodu jest psychologiem i to do niego po profesjonalną pomoc przychodzi wielu bohaterów "Klanu".

 

Paweł Lubicz z "Klanu"

W Pawła Lubicza od samego początku wciela się Tomasz Stockinger. Jego postać to znany chirurg plastyczny i miłośnik gry w golfa. Niegdyś mąż Krystyny Lubicz. Po jej śmierci poślubił ukochaną z dawnych lat - Jadwigę Dębińską. 

 

Oglądaliście "Klan"? A może i teraz zdarza się wam śledzić nowe odcinki produkcji?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.