Okulary u Panasewicza, czarna "kula" z włosów u Winehouse. Oni są znani z posiadania charakterystycznych "atrybutów"

Ariana Grande w kucyku, Gerard Pique z brodą, a Janusz Panasewicz w czarnych okularach. Te osoby kojarzą nam się z konkretnymi elementami wyglądu, bez których trudno sobie ich wyobrazić. Ostatnio partner Shakiry pozbył się zarostu i niektórzy fani go nie poznali. Inne gwiazdy też wyglądałby zupełnie inaczej bez swoich "atrybutów"?

Są takie osoby, które niemal od początku swojej medialnej kariery występowały w charakterystycznym uczesaniu albo nosiły dodatek, który towarzyszył im na każdym wyjściu. Zebraliśmy kilka z nich.

Zobacz wideo Iza Miko w czerwonych włosach

Gerard Pique nosił brodę, a Ariana Grande długi kucyk

Gerard Pique ostatnio pochwalił się metamorfozą. Pokazał zdjęcie, na którym widać go bez charakterystycznego zarostu. Fotografię opatrzył krótkim podpisem: "younger", co w tłumaczeniu oznacza "młodszy". Fani nie ukrywali, że woleli go we wcześniejszym wydaniu, bo teraz faktycznie wygląda... jakby miał 15 lat. 

Gerard PiqueGerard Pique instagram

Za kilka dni minie dziesięć lat od śmierci Amy Winehouse. Jej fryzjer, Alex Foden, wspomniał ją w jednym z ostatnich wywiadów. Przyznał, że charakterystyczny kok na głowie wokalistki był dziełem przypadku. Na planie "Back to Black" doczepił jej dla żartów pukiel dodatkowych włosów, które sprawiły, że na głowie pojawiła się ogromna, czarna kula. Gdy Amy pokazała się reszcie ekipy, ta stwierdziła, że to idealna fryzura dla niej. I od tego czasu stała się charakterystycznym elementem wizerunku Winehouse. 

Amy WinehouseAmy Winehouse ONS

Magda Gessler rzadko eksperymentuje z fryzurą. Zazwyczaj pojawia się w bujnych, rozpuszczonych lokach. Jednak czasami ma ochotę na zmianę. Jakiś czas temu na jej koncie na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym ma dosyć proste, jak na nią, włosy. My jednak wolimy ją w charakterystycznych skrętach. 

Magda GesslerMagda Gessler instagram

Janusz Panasewicz bez ciemnych okularów? W takiej wersji mielibyśmy problem z rozpoznaniem go na ulicy. To od lat nieodłączny element wizerunku artysty. 

Janusz PanasewiczJanusz Panasewicz ONS

Ariana Grande od lat znana jest ze swojego długiego kucyka na środku głowy. Dawniej artystka lubiła rozpuszczone włosy, jednak teraz, gdy wszyscy kochają i naśladują to upięcie, zazwyczaj z niego nie rezygnuje.

Zobacz też: Jak wyglądały gwiazdy w młodości? Żebrowski zawsze był przystojniakiem, a zmiana Ariany szokuje. Nie poznacie też Wojciechowskiej

Ariana GrandeAriana Grande instagram

Baron w 2019 roku postanowił ściąć charakterystyczne dla siebie dredy. Nie pozbył się ich oczywiście w całości, a jedynie skrócił, a część z nich przefarbował na biało. Taka zmiana jest do zaakceptowania - nie wyobrażamy sobie zresztą, że muzyk zdecydowałby się zupełnie z nich zrezygnować. Gdy jakiś czas temu pokazał zdjęcia za szkoły, udowodnił tylko, że dredy towarzyszą mu od wielu, wielu lat. 

BaronBaron instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.