Jak wyglądały gwiazdy w młodości? Żebrowski zawsze był przystojniakiem, a zmiana Ariany szokuje. Nie poznacie też Wojciechowskiej

Dziś znamy je z okładek kolorowych magazynów i pięknych ujęć ze ścianek, jednak spora część osób ze świata show-biznesu bardzo zmieniła się w ciągu ostatnich lat. Oczywiście to nieuniknione, ale niektóre gwiazdy przeszły naprawdę ogromne metamorfozy. Czyje zdjęcia z młodości najbardziej zaskakują?
Borys Szyc i Karolina Gruszka Borys Szyc i Karolina Gruszka instagram.com@borys.szyc

Borys Szyc

W marcu Borys Szyc na swoim Instagramie przypomniał ujęcia sprzed kilkunastu lat. Aktor pozuje na nich wśród znanych osobistości, jednak mimo mniejszych czy większych zmian w wyglądzie chociażby styl sugeruje, że fotki powstały naprawdę dawno temu. Tutaj na zdjęciu Szyc zapozował z koleżanką z branży, Karoliną Gruszką. Dziś mają okazję grać ze sobą na deskach teatru - w 2016 roku premierę miał spektakl "Słoneczna linia" z ich udziałem.

Magda Gessler i Naomi Campbell Magda Gessler i Naomi Campbell instagram.com@magdagessler_official

Magda Gessler

"Izolacja... Idealny moment na wspomnienia i przeglądanie albumów ze zdjęciami. Kto jest ze mną na zdjęciu? Wiecie?" - czytamy w opisie. Na ujęciu widać szefową kuchni i modelkę Naomi Campbell. Magda w krótkich włosach wygląda zupełnie inaczej - jesteśmy przyzwyczajeni do burzy niesfornych loków.

Michał Żebrowski i Piotr Adamczyk Michał Żebrowski i Piotr Adamczyk instagram.com@zebrowski.michal

Michał Żebrowski i Piotr Adamczyk

Zdjęcie, które pojawiło się w marcu na profilu Żebrowskiego, ma już swoje lata, na co wskazuje między innymi kolorystyka fotografii. Opis pozwala nam dowiedzieć się, że ujęcie zostało zrobione w 1995 roku. Trzeba przyznać, że panowie prezentowali się wtedy naprawdę świetnie!

Ashton Kutcher Ashton Kutcher twitter.com@peterson_molly

Ashton Kutcher

Ashton Kutcher słynie z zamiłowania do dłuższych włosów. Mimo że dziś nosi je inaczej, widać, że już w czasach młodości miał sporą grzywkę. Trzeba przyznać, że wyglądał wtedy naprawdę uroczo.

Ariana Grande i Josh Venkataraman Ariana Grande i Josh Venkataraman instagram.com@joshvenkat

Ariana Grande

Wizerunek Ariany Grande, którą znamy dziś, był efektem wieloletniej metamorfozy wokalistki. Na starym zdjęciu prezentuje się zupełnie inaczej niż dziś. Teraz decyduje się na zdecydowanie mocniejszą opaleniznę, ma inny kolor włosów, a jej charakterystyczny, długi kucyk to już niemal klasyka przy oficjalnych wyjściach. 

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska instagram.com@martyna.world

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska przypomniała fanom to zdjęcie, gdy w 2013 roku wybierała się na spotkanie klasowe. Wspomniała, że pamiętna fotka została zrobiona, gdy miała 16 lat. Trzeba przyznać, że nie tak łatwo było ją rozpoznać.

Więcej o: