Gerard Pique przeszedł metamorfozę. Bez brody jeszcze go nie widzieliśmy! Zdania fanów są podzielone

Gerard Pique postanowił zmienić coś w swoim wizerunku. Piłkarz swoją przemianą wywołał niemałe poruszenie wśród fanów.

Gerard Pique i Shakira poznali się jedenaście lat temu na planie klipu do piosenki "Waka Waka", która była oficjalnym hymnem Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2010. Ówczesny reprezentant Hiszpanii pojawił się tam, jako jeden z bohaterów teledysku. Jako para zadebiutowali rok później, kiedy Pique wszedł na scenę podczas koncertu wokalistki w Barcelonie. Losy zakochanych śledzą fani na całym świecie. Kiedy Gerard postanowił pozbyć się charakterystycznej rzeczy ze swojego wyglądu, wywołał wśród internautów spore poruszenie.

Shakira w teledysku The Black Eyed PeasFani oniemieli na widok Shakiry w najnowszym teledysku do "Girl like me". "Przepraszam, ona ma 43 lata?"

Zobacz wideo

Gerard Pique przeszedł metamorfozę

Gerard Pique aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na Instagramie dzieli się zarówno kulisami życia zawodowego, jak i prywatnego. Ostatnio piłkarz pochwalił się swoją metamorfozą. Pokazał zdjęcie, na którym widać go bez charakterystycznego zarostu. Fotografię opatrzył krótkim podpisem: "younger", co w tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza "młodszy". Dotychczas zarost byłego reprezentanta Hiszpanii był nieodłącznym elementem jego wizerunku. Zaskoczeni fani wyrazili swoje niezadowolenie w komentarzach.

Wyglądasz teraz na 15 lat.
Gerard, co to ma być?
Mała, piękna zmiana!
Nie poznałem, dopóki nie zobaczyłem imienia.
Wygląda jak Guzman z serialu "Szkoła dla elity".
 

Shakira na spacerze z rodzinąPaparazzi przyłapali Shakirę na spacerze z Gerardem Piqué i dziećmi. Nie mieli maseczek

W wyglądzie zawodnika klubu FC Barcelona zmieniła się jeszcze jedna rzecz. Pique od zawsze charakteryzował się wysportowaną sylwetką. Jednak na ostatnich zdjęciach wyraźnie widać, że jego ciało się wysmukliło, a co za tym idzie, mięśnie zarysowały się jeszcze bardziej.

 

Jak oceniacie tę metamorfozę? Wolicie Gerarda z zarostem czy bez?

Więcej o: