Jak dziś wyglądają gwiazdy telenowel? Serialowa Esmeralda wygląda pięknie, a gwiazda "Niewolnicy Isaury" zmieniła się nie do poznania

Meksykańskie czy brazylijskie telenowele emitowane w polskich stacjach niemal za każdym razem cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród widzów. Przypominamy aktorów, którzy dzięki nim zdobyli w naszym kraju popularność.

Natalia Oreiro ze "Zbuntowanego anioła" jest jedną z najlepiej zapamiętanych gwiazd z tego typu seriali. Ale nie tylko ona! Pamiętacie aktorki z "Esmeraldy", "Luz Marii" czy "Niewolnicy Isaury"? Sprawdziliśmy, jak wyglądają dziś.

Zobacz wideo "Lucyfer" powróci z 2. częścią 5. sezonu już 28 maja. Co czeka bohaterów w nowych odcinkach?

'Fiorella' ujęcie głównych bohaterówCo słychać u głównych bohaterów serialu "Fiorella"? Andres to teraz znany polityk

"Esmeralda". Letizia Calderon jako Esmeralda

Serial "Esmeralda" w Polsce po raz pierwszy został wyemitowany przez stację TVN. Nadawano go od 31 sierpnia 1998 do 11 marca 1999 roku. W tamtym okresie była to jedna z najchętniej oglądanych produkcji w Polsce, a tytułowa Esmeralda miała w naszym kraju rzeszę oddanych fanów.

serial 'Esmeralda'serial 'Esmeralda' Instagram/vintage.pure

W zeszłym roku aktorka skończyła 52 lata i trzeba przyznać, że jest w świetnej formie! Na zdjęciach udostępnionych na Instagramie wygląda na bardzo pogodną osobę. 

 

"Esmeralda". Fernando Colunga czyli José 

Z kolei Fernando Colunga, również znany z "Esmeraldy", jeszcze zanim wystąpił w serialu, był jednym z najbardziej rozchwytywanych latynoskich aktorów. Zagrał w innych popularnych telenowelach, tj. "Marimar", "Marii z przedmieścia" i "Paulinie".

 
 

"Luz Maria". Angie Cepeda czyli Luz Maria

Angie Cepeda wcielała się w tytułową Luz Marię. Rola przyniosła jej niesamowitą popularność i zaowocowała intratnymi propozycjami współpracy. W 2000 roku aktorka wystąpiła w kolejnej telenoweli, zatytułowanej "Fiorella", w której również wcieliła się w główną postać.

Angie CepedaAngie Cepeda Screen z telenoweli 'Luz Maria'

Dziś Cepeda jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie wypowiada się na tematy społeczne i polityczne.

Angie CepedaAngie Cepeda instagram.com@angiecepeda

"Zbuntowany anioł". Natalia Oreiro jako Milagros 

"Zbuntowany anioł" otworzył Natalii Oreiro drzwi do kariery. Śpiewającą aktorkę pokochały miliony widzów na całym świecie. Obecnie jednak zdecydowanie bardziej niż na rolach, skupia się na rozwijaniu umiejętności wokalnych.

Zobacz też: Natalia Oreiro odwiedziła Polskę rok temu, a co robią dziś jej koledzy ze "Zbuntowanego anioła"? Arana ma dużą rodzinę

Natalia Oreiro Facundo AranaNatalia Oreiro Facundo Arana materiały prasowe

Niedawno artystka przyjęła zaproszenie od TVP i wystąpiła podczas "Sylwestra Marzeń". Wyglądała świetnie, gorzej było ze śpiewem, bo w tle słychać było playback.

Natalia Oreiro w 2018 rokuNatalia Oreiro w 2018 roku fot. DonSimon - Wikipedia, CC0,

"Niewolnica Isaura". Lucélia Santos czyli Isaura

Lucelia Santos, niezapomniana Isaura z "Niewolnicy Isaury", 20 maja obchodziła 64. urodziny. Kiedy dostała tę rolę, miała zaledwie 18 lat. Jak teraz wygląda?

'Zniewolona' to druga 'Niewolnica Izaura'?'Zniewolona' to druga 'Niewolnica Izaura'? KEYSTONE BRESIL/SIPA

Przede wszystkim - naturalnie. Jej twarz zdobią zmarszczki, których nie pozbywa się, bo jest przeciwniczką poprawiania urody.

Lucélia SantosLucélia Santos instagram.com@luceliasantosoficial

"Maria z Przedmieścia". Thalia jako Maria Hernández

Thalia podbiła serca polskich widzów rolą w kultowym serialu "Maria z przedmieścia", który był emitowany w latach 90.

ThaliaThalia YouTube.com

Obecnie gwiazda wciąż nie rezygnuje z show-biznesu, a największą karierę robi jako wokalistka. Na całym świecie sprzedała 60 milionów swoich płyt. Bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych latynoskich gwiazd.

ThaliaThalia instagram.com@thalia

Thalia imprezowała z Jennifer LopezGwiazda serialu "Rosalinda" bawiła się z Jennifer Lopez na jednej imprezie

Więcej o: