"Niewolnica Isaura". Isaura i Tobias Vidal w serialu mieli się ku sobie. Jak wygląda dziś ta para aktorów?

Lucelia Santos, niezapomniana "Niewolnica Isaura" ma dziś 63 lata. Jej serialowa miłość i pierwszy obiekt westchnień, Tobias Vidal, czyli Roberto Pirillo - 73 lata. Jak wyglądają teraz?

"Niewolnica Isaura" była pierwszą telenowelą, która osiągnęła wielką popularność i zdefiniowała gatunek. Pokazano ją w ponad 80 krajach, a fanem pięknej niewolnicy był m.in. Fidel Castro. W główną bohaterkę wcieliła się Lucelia Santos, która dostała tę rolę mając zaledwie 18 lat. Od daty premiery pierwszego odcinka serialu minęły już 44 lata. Przypomnijmy sobie zatem Isaurę i jej pierwszego serialowego kochanka, Tobiasa Vidala, granego przez Roberto Pirillo.

"Niewolnica Isaura". Aktorzy po latach

Telenowela w Polsce była emitowana w 1985 roku. Są tacy, którzy do dziś pamiętają wyludnione ulice podczas emisji serialu. Nie było to jednak zjawisko zachodzące wyłącznie w Polsce. Dziś główna bohaterka, Lucelia Santos, ma 63 lata.

Lucelia Santos wygląda dziś bardzo naturalnie. Jest jedną z tych nielicznych aktorek, które pomimo upływającego czasu nie chcą ingerować w naturalne procesy i trzymają się z daleka od mocno odmładzającej medycyny estetycznej.

 

W 1982 roku poślubiła Johna Neschlinga - dyrygenta. Nie było to jednak długie małżeństwo, skończyło się raptem po czterech latach i Santos nie wspominała go dobrze.

Było katastrofą. Robiłam wiele planów, ale we wszystkim się pomyliłam. W buddyzmie uczysz się, że jedyny sposób na udaną relację z drugim człowiekiem to nie mieć żadnych oczekiwań, a nie poznałam jeszcze nikogo, kto by ich nie miał. Po fazie namiętności zaczyna się piekło, rozliczenia. Jestem pragmatyczna. Nie wierzę już w stałe związki - mówiła potem w rozmowie z dziennikiem 'Bem Parana'.

Obiektem westchnień serialowej Isaury był Tobias Vidal, grany przez Roberto Pirillo. Aktor obecnie ma 73 lata i na koncie ma wiele sukcesów aktorskich. Po zagraniu w telenoweli nie schodził wręcz z ekranu. Widzowie pokochali jego wygląd i chętnie oglądali go co rusz w nowych produkcjach. Ma na koncie kilkadziesiąt ról w serialach i filmach. Prywatnie ma dwójkę dzieci - córkę Renatę i syna Carlosa.

 
Zobacz wideo Największe metamorfozy polskich gwiazd
Więcej o: