Jacek Jelonek - ''Taniec z gwiazdami''. Bohater ''Prince Charming'' zatańczy z Michałem Danilczukiem

Jacek Jelonek to kolejny uczestnik ''Tańca z gwiazdami''. W 13. edycji programu po raz pierwszy stworzy na parkiecie parę jednopłciową - jego partnerem będzie Michał Danilczuk. Jak poradzi sobie bohater ''Prince Charming''?

''Prince Charming'' Jacek Jelonek

Jacek Jelonek znany jest przede wszystkim z programu ''Prince Charming''. O względy Jelonka starało się tam 13 homoseksualnych mężczyzn. Okazuje się jednak, że główny bohater tego programu ma na swoim koncie także inne ciekawe projekty. Kolejnym z nich będzie udział w ''Tańcu z gwiazdami''

Agnieszka Kotońska z mężemKotońska zapytana o udział w "Tańcu z Gwiazdami". Odpowiedź wiele zdradza

Jacek Jelonek - wiek

W jakim wieku jest Jacek Jelonek? Bohater ''Prince Charming'' urodził się 19 grudnia 1986 r. Za kilka miesięcy będzie więc świętował 36 urodziny. 

Zobacz wideo Rekordowe stawki w "Tańcu z gwiazdami". Te gwiazdy zarabiały najwięcej za odcinek

Jacek Jelonek - model

Jacek Jelonek zasłynął jako model. Dotychczas brał udział w wielu profesjonalnych sesjach organizowanych przez magazyny i firmy z całego świata. Przez lata związany był z agencją modelingową D'Vision. Jednocześnie Jacek Jelonek posiada wyższe wykształcenie na kierunku, który nie jest związany ze sferą jego obecnej działalności - ukończył architekturę przestrzeni. W wolnym czasie interesuje się jeździectwem i podróżami. 

Jacek Jelonek - Instagram

Jednym ze źródeł popularności Jacka Jelonka jest z pewnością jego działalność na Instagramie. Regularnie pojawiające się tu zdjęcia przyciągają coraz to nowych fanów. Obecnie profil jest obserwowany przez ponad 83 tys. użytkowników. 

Jacek Jelonek - wzrost

Ile wzrostu ma Jacek Jelonek? Informacje o tym nie są niestety dostępne. Biorąc pod uwagę fakt, że przez lata pracował jako model, można spodziewać się po nim przynajmniej 180 cm wzrostu. 

Jacek Jelonek - partner

Kim jest partner Jacka Jelonka? W trakcie programu ''Prince Charming'' wybrał on Oliwera Kubiaka. Pozostaje z nim w związku do dzisiaj. 

Krzysztof Rutkowski i Sylwia MadejskaInternauci martwią się o Madeńską. Opowiedziała, jak poznała się z Rutkowskim

 ''Taniec z gwiazdami'' 2022

W ''Tańcu z gwiazdami'' 2022 Jacek Jelonek zatańczy z Michałem Danilczukiem. Pierwszą odsłonę nowej serii będzie można obejrzeć 29 sierpnia o 20.00 w Polsacie. Oczywiście wystąpią tutaj także inne polskie gwiazdy z Mają Włoszczowską czy Krzysztofem Rutkowskim na czele. 

Zobacz też: Maria Wiktoria Wałęsa mogła być sławna, ale nagle zniknęła z mediów. Tak dziś wygląda

Więcej o: