"Taniec z Gwiazdami". Na parkiecie pojawi się polska WAG. Kim jest Julia Suryś?

"Taniec z Gwiazdami". Wśród debiutujących na parkiecie show Polsatu pojawi się narzeczona znanego piłkarza. Julia Suryś to jedna z polskich WAGs i utytułowana tancerka.

"Taniec z Gwiazdami" od lat nie traci na popularności, a jesienią w telewizji Polsat będzie można oglądać 13. edycję show. Wiemy, że po raz pierwszy w historii polskiej edycji pojawi się para jednopłciowa. Jacek Jelonek zatańczy z Michaelem Danilczukiem, na co dzień mieszkającym w Wielkiej Brytanii. To jednak nie koniec nowości, jakie przygotował dla nas Polsat. Wśród debiutujących na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" pojawi się także Julia Suryś, którą produkcja dobrała w parę z Michałem Mikołajczakiem.

Zobacz wideo Rekordowe stawki w "Tańcu z gwiazdami". Te gwiazdy zarabiały najwięcej za odcinek

Zobacz też: Dzięki pląsom w "Tańcu z Gwiazdami" zarobili fortunę. Rekordzistka zostawiła wszystkich w tyle

"Taniec z Gwiazdami". Kim jest Julia Suryś?

Julia Suryś to tancerka, która może pochwalić się szeregiem sukcesów. Jest wielokrotną medalistką mistrzostw Polski i finalistką międzynarodowych turniejów tanecznych. Jej największą pasją jest taniec towarzyski: standardowy i latynoamerykański. Suryś pracuje też jako modelka, a na swoim koncie ma wiele sesji zdjęciowych do prestiżowych magazynów - pozowała m.in. w sesji do czasopisma "Hot Magazine". Modelka chodziła po wybiegach w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii, Grecji czy Portugalii.

 

Prywatnie Julia Suryś jest od wielu lat związana z piłkarzem GKS Katowice Marcinem Stromeckim. 28-latek wcześniej reprezentował m.in. barwy młodzieżowych klubów Legii Warszawy. Z Instagrama tancerki dowiedzieliśmy się, że para w marcu 2021 roku się zaręczyła.

Powiedziałam "tak!" miłości swojego życia - napisała Suryś na Instagramie.
 

Myślicie, że razem z Michałem Mikołajczykiem Julia Suryś zdoła dojść do finału?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.