''Taniec z gwiazdami''. Łukasz Płoszajski, aktor z ''Pierwszej miłości'' wystąpi telewizyjnym show

Łukasz Płoszajski to kolejna słynna osoba, która weźmie udział w ''Tańcu z gwiazdami''. Polski aktor znany przede wszystkim z roli w serialu ''Pierwsza Miłość'' spróbuje swoich sił na parkiecie. Pomoże mu Wiktoria Omyła.

Łukasz Płoszajski. Ile ma lat i kim jest?

Ile lat ma Łukasz Płoszajski? Aktor urodził się 27 kwietnia 1978 r. w Łodzi. Skończył więc 44 lata. Jego kariera w teatrze i filmie rozpoczęła się w 2002 r. Wówczas to wystąpił w Teatrze Telewizji. Grając pierwsze role ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Związał się zawodowo z Wrocławskim Teatrem Komedia. Pojawiał się w produkcjach telewizyjnych takich, jak ''Magazyn Kryminalny 997'', ''Fala Zbrodni'', ''Biuro Kryminalne'' i ''Kryminalni''. Prawdziwym przełomem w jego karierze było jednak zdobycie roli Artura Kulczyckiego w serialu ''Pierwsza Miłość''. 

Łukasz Płoszajski jest też znany jako konferansjer, uczestnik show telewizyjnych (''Jak oni śpiewają?'') i prowadzący programy o różnorodnej tematyce. Aktor ma 190 cm wzrostu. Innymi produkcjami, w których zagrał role, były m.in. ''Świat Według Kiepskich'', ''Hotel 52'', ''Pensjonat Pod Różą'', ''Ojciec Mateusz'', ''Na dobre i na złe'' czy ''Na Wspólnej''. 

Krzysztof Rutkowski"TzG". Krzysztof Rutkowski rozważa wycofanie się z show? "Brałem to pod uwagę"

Łukasz Płoszajski - partnerka

Z kim związany jest Łukasz Płoszajski? Od 2008 r. jego żoną jest Emilia Oleksiak. 

Zobacz wideo Edyta Herbuś zostanie jurorką „Tańca z Gwiazdami"? Jasna deklaracja

Łukasz Płoszajski - dzieci

Czy Łukasz Płoszajski ma dzieci? Wraz z żoną Emilią wychowują syna Mikołaja Dominika. Chłopiec urodził się w 2011 r. 

Łukasz Płoszajski. Gdzie mieszka aktor?

Gdzie mieszka Łukasz Płoszajski? Chociaż aktor pochodzi z Łodzi, to zawodowo związał się z Wrocławiem i tam też zamieszkał. 

Łukasz Płoszajski - taniec

Łukasz Płoszajski pokazał już swoje umiejętności wokalne w programie ''Jak oni śpiewają?''. Przed laty zaliczył pozytywny występ, teraz czas na taniec. Jego partnerką w 13. edycji ''Tańca z gwiazdami'' będzie Wiktoria Omyła. Dotychczas występowała m.in. z Adamem Zdrójkowskim, Marcinem Korczem i Marcinem Bosakiem.

Agnieszka Kotońska z mężemKotońska zapytana o udział w "Tańcu z Gwiazdami". Odpowiedź wiele zdradza

''Taniec z gwiazdami'' 2022 - emisja 

Kolejna odsłona ''Tańca z gwiazdami'' w 2022 r. to okazja do tego, by podziwiać występy taneczne znanych osobistości medialnych. Oprócz Łukasza Płoszajskiego będzie można zobaczyć na parkiecie choćby Maję Włoszczowską czy Krzysztofa Rutkowskiego. Pierwszy odcinek już 29 sierpnia o godz. 20.00 w Polsacie.

Zobacz też: Magdalena Soszyńska była ulubienicą widzów w "Tańcu z Gwiazdami". Nie pojawia się już na ekranie. Tak dziś wygląda

Więcej o: