Agnieszka Litwin - ''Taniec z gwiazdami''. Gwiazda popularnego kabaretu wystąpi w programie Polsatu

Agnieszka Litwin-Sobańska to kolejna osoba, która weźmie udział w nowej edycji ''Tańca z gwiazdami''. Aktorka i artystka kabaretowa zatańczy z Dominikiem Rudnickim-Sipajło.

Kim jest Agnieszka Litwin-Sobańska? Sprawdzamy 

Kim jest Agnieszka Litwin-Sobańska? Artystka urodziła się w 1972 r. w Legnicy. W tym roku obchodziła więc 50. rocznicę urodzin. Skończyła pedagogikę i fakultet taneczny w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze. Znana jest jednak z działalności aktorskiej i kabaretowej. W 2020 r. zdiagnozowano u niej raka piersi. Po trudnej walce z chorobą na szczęście mogła powrócić na scenę. Kolejnym wyzwaniem będzie dla niej udział w ''Tańcu z gwiazdami''.

Kabaret Jurki. To z nim związana jest  Agnieszka Litwin

Agnieszka Litwin znana jest przede wszystkim jako członkini znanych kabaretów. Chodzi tu o Szum i Kabaret Jurki. Ostatnia grupa działa od 1994 r. i należy do Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny będzie jurorem w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami"?

Agnieszka Litwin - mąż. Kim jest życiowy partner artystki?

Kim jest mąż Agnieszki Litwin? Artystka jest żoną Jarosława Marka Sobańskiego, który także występuje jako artysta kabaretowy. Przez lata był członkiem Kabaretu Słuchajcie, występował także w Kabarecie Ciach. Obecnie jest członkiem Kabaretu Zachodniego. 

Agnieszka Litwin - dzieci

Czy Agnieszka Litwin ma dzieci? Wraz z Jarosławem Markiem Sobańskim wychowują syna Antoniego i córkę Tolę. 

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". Krzysztof Rutkowski rozważał wycofanie się z programu. To dlatego zmienił zdanie

''Taniec z gwiazdami'' 2022. Z kim zatańczy Agnieszka Litwin?

''Taniec z gwiazdami'' 2022 będzie kolejnym wyzwaniem w karierze Agnieszki Litwin-Sobańskiej. W zmaganiach będzie ją wspierał doświadczony partner, czyli Dominik Rudnicki-Sipajło. Jest on tancerzem klasy ''S'' w tańcu latynoamerykańskim i instruktorem tańca. Urodzony w 1992 r. Rudnicki-Sipajło jest nową twarzą w programie. 

''Taniec z gwiazdami'' - 13. edycja. Kiedy się zacznie?

Kiedy zacznie się 13. edycja ''Tańca z gwiazdami''? Pierwszą odsłonę obejrzymy 29 sierpnia o godz. 20.00. Emisja będzie miała miejsce w Polsacie. Oprócz Agnieszki Litwin-Sobańskiej w programie wezmą udział m.in. Łukasz Płoszajski, Krzysztof Rutkowski i Maja Włoszczowska. 

Zobacz też: "Biedna szybko odpadnie". Sylwia Madeńska reaguje na krytykę Krzysztofa Rutkowskiego. Zdradziła, jakim jest uczniem [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.