"Taniec z Gwiazdami". Ola Jordan wrzuciła zdjęcie w bikini. "Jestem sobą rozczarowana"

Ola Jordan opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w bikini. Była jurorka "Tańca z Gwiazdami" szczerze wyznała, że od urodzenia córki nie jest w najlepszej formie. Jej surowy komentarz na temat własnej sylwetki wywołał sporą dyskusję.

Ola Jordan w 2018 roku zastąpiła w jury "Tańca z Gwiazdami" Beatę Tyszkiewicz i przez kolejne dwie edycje oceniała taneczne popisy debiutujących na parkiecie gwiazd. Jej kariera w programie trwała krótko, szybko odeszła z show i wróciła do Wielkiej Brytanii. Tam skupiła się na realizacji największego życiowego pragnienia i razem z partnerem zaczęli starać się o dziecko. Para przez trzy lata bezskutecznie próbowała powiększyć rodzinę, o czym tancerka otwarcie mówiła w wywiadach. W 2020 wreszcie się udało i na świecie pojawiła się mała Ella. Dziś Ola cieszy się z uroków macierzyństwa, ale też szczerze przyznaje, że jej ciało po ciąży bardzo się zmieniło. Właśnie na Instagramie opublikowała zdjęcie bez retuszu, które niejedna celebrycka mama od razu skasowałaby z pamięci telefonu.

Zobacz wideo Izabela Janachowska będzie mieć kolejne dziecko? "Chris chyba nie kuma"

"Taniec z Gwiazdami". Ola Jordan dodała zdjęcie w bikini

Tancerka podzieliła się z obserwatorami zdjęciem z mężem. Poinformowała, że ujęcie zostało wykonane spontanicznie, a efekt ją zasmucił. Nie zdawała sobie bowiem sprawy, że jej figura, według niej, wygląda tak źle.

Nie chciałam publikować tej fotografii, ale zdecydowałam, że to zrobię, bo jestem przerażona i rozczarowana sobą. Mam nadzieję, że zamieszczenie jej w sieci, zmotywuje mnie do tego, żeby coś z tym zrobić. Nasz przyjaciel zrobił je wczoraj nad basenem - wyznała.

Ola Jordan napisała, że od momentu porodu zaprzestała tanecznych treningów. Z dystansem dodała, że musi przystopować ze słodkościami. Oberwało się też partnerowi celebrytki.

Nie wiem, jaka jest twoja wymówka - skomentowała wygląd męża.

Najważniejsze, to zachowanie dystansu. Obserwatorzy od razu docenili szczerość celebrytki i w komentarzach napisali, że zbyt surowo się ocenia. Pojawiło się wiele słów podnoszących ją na duchu.

Uwielbiam cię za ten post i szczerość. Wyglądasz pięknie. Oboje wyglądacie świetnie.
Ciężko czytać, jak się tak okrutnie oceniasz. Wyglądasz niesamowicie, Ola!
Jesteś przepiękna i zawsze dobrze wyglądasz, niezależnie od rozmiaru. Zachowanie formy jest naprawdę trudne przy małym dziecku! - czytamy w komentarzach.

Jak widać, gwiazda może liczyć na wsparcie obserwatorów nawet w trudniejszych momentach. Warto jednoczeście dodać, że ciało kobiety zmienia się w trakcie ciąży oraz po niej. Nikt nie powinien się katować dietami, ani treningami.

 
 
 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: "Taniec z Gwiazdami". Znamy skład jury. Agnieszka Kaczorowska miała zastąpić jednego z jurorów. Już wszystko jasne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.