Krzysztof Jackowski miał wizję o Andrzeju Dudzie. Nie wróży mu kolorowej przyszłości. Wie, czy córka prezydenta wyjdzie za mąż

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną ponurą wizją. Tym razem dotyczyła ona bezpośrednio Andrzeja Dudy i jego córki.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Koniec roku to czas podsumowań i patrzenia w przyszłość. Przy tej okazji Krzysztof Jackowski opowiedział o tym, co przewidział na 2022 rok. Jasnowidz z Człuchowa nieraz przepowiadał przerażające wydarzenia, które miałyby się wydarzyć w Polsce. Tym razem jego wizja również nie maluje się w kolorowych barwach.

Zobacz wideo Andrzej Duda zawetował "lex TVN". Co powiedział? Pełna wypowiedź prezydenta

 Krzysztof Jackowski miał wizję o Andrzeju Dudzie. Nie wróży mu kolorowej przyszłości

Krzysztof Jackowski w rozmowie z "Super Expressem"  odpowiedział m.in. na pytania dotyczące Andrzeja Dudy i jego córki Kingi. Jasnowidz nie miał najlepszych informacji.  

 To nie będzie dobry rok dla Andrzeja Dudy - zapowiedział.

Przypomnijmy, że prezydent Andrzej Duda zawetował nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji nazywaną "lex TVN". Głowa państwa stwierdziła, że wzięła pod uwagę przede wszystkim kwestię ochrony prawa własności, ochrony swobody działalności gospodarczej, interesów i polsko-amerykańskiej umowy. Wiele osób uznało, że "lex TVN" stanie się kością niezgody między Dudą a prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Jackowski stwierdził z kolei, że w 2022 roku prezydenta nikt nie będzie traktował poważnie i nikt nie będzie liczył się z jego zdaniem.

Zobacz też: Kinga Duda ulegnie naciskom rodziców i weźmie ślub? Para prezydencka chce, by już założyła rodzinę

Nie tylko dalsze poczynania Andrzeja Dudy interesują społeczeństwo. Od dawna mówi się bowiem o rzekomym ślubie jego córki, Kingi. Jackowski w tej sprawie też zabrał głos. Jest przekonany, że w nadchodzących miesiącach córka prezydenta nie zmieni stanu cywilnego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.