Avril Lavigne wraca do Polski po 14 latach. Artystka zagra koncert w Łodzi [BILETY, MIEJSCE, CENY, DATA]

Avril Lavigne ogłosila europejską trasę koncertową na 2022 rok. Fani artystki po bardzo długiej przerwie będą mieli okazję zobaczyć ją również podcza występu w Polsce.

Nie przegap żadnego koncertu, sprawdzaj stronę główną Gazeta.pl

Zaplanowana na 2022 rok trasa będzie wyjątkowa - kanadyjska artystka obchodzić będzie dwudziestolecie swojej kariery muzycznej. Jej debiutancki album "Let Go" miał premierę w 2002 roku. Avril przez cały czas była aktywna zawodowo, do dziś wydała sześć płyt, z czego ostatnia "Head Above Water" ukazała się 15 lutego 2019 roku. Lavigne ma na koncie 90 milionów sprzedanych albumów i niebywałą liczbę hitów, które podbijały pierwsze miejsca list przebojów również w Polsce. 

Zobacz wideo Czego nie cierpi Danny Ferreri?

Avril Lavigne zagra w Polsce w 2022. Bilety, data, miejsce koncertu w Łodzi

Lavigne pierwszy raz odwiedziła nasz kraj w czerwcu 2005 roku w ramach światowej trasy "Bonez Tour". Promowała wówczas swoją drugą płytę "Under My Skin". Po raz drugi Kanadyjka przyjechała do Polski trzy lata później - w ramach trasy "The Best Damn Tour" promującej płytę "The Best Damn Thing" zagrała we wrocławskiej Hali Stulecia.

Teraz Avril przyjedzie do Polski po 14 latach przerwy w ramach europejskiej trasy ogłoszonej na 2022 rok. Lavigne wystąpi 2 marca 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety będą dostępne do sprzedaży od poniedziałku 25 października na stronie organizatora, którym jest Follow The Step.

 

Avril Lavigne już na początku 2021 roku zapowiadała swoją nową płytę, która ma być powrotem do punkowych i rock'n'rollowych korzeni. Jak na razie data premiery nie jest jeszcze znana, chociaż gwiazda planowała wydać ją jeszcze w 2022 roku. Avril wystąpiła natomiast gościnnie na płycie Willow Smith w utworze "Grow" nagranym wspólnie z Travisem Barkerem, a w styczniu 2021 nagrała wspólny utwór ze swoim chłopakiem, zatytułowany "Flames".

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.