Avril Lavigne wraca do Polski po 14 latach. Artystka zagra koncert w Łodzi [BILETY, MIEJSCE, CENY, DATA]

Avril Lavigne ogłosila europejską trasę koncertową na 2022 rok. Fani artystki po bardzo długiej przerwie będą mieli okazję zobaczyć ją również podcza występu w Polsce.

Nie przegap żadnego koncertu, sprawdzaj stronę główną Gazeta.pl

Zaplanowana na 2022 rok trasa będzie wyjątkowa - kanadyjska artystka obchodzić będzie dwudziestolecie swojej kariery muzycznej. Jej debiutancki album "Let Go" miał premierę w 2002 roku. Avril przez cały czas była aktywna zawodowo, do dziś wydała sześć płyt, z czego ostatnia "Head Above Water" ukazała się 15 lutego 2019 roku. Lavigne ma na koncie 90 milionów sprzedanych albumów i niebywałą liczbę hitów, które podbijały pierwsze miejsca list przebojów również w Polsce. 

Zobacz wideo Czego nie cierpi Danny Ferreri?

Jennifer Lopez, Oprah WinfreyOprah Winfrey nie miała czego jeść, a Dolly Parton mieszkała w leśnej ruderze

Avril Lavigne zagra w Polsce w 2022. Bilety, data, miejsce koncertu w Łodzi

Lavigne pierwszy raz odwiedziła nasz kraj w czerwcu 2005 roku w ramach światowej trasy "Bonez Tour". Promowała wówczas swoją drugą płytę "Under My Skin". Po raz drugi Kanadyjka przyjechała do Polski trzy lata później - w ramach trasy "The Best Damn Tour" promującej płytę "The Best Damn Thing" zagrała we wrocławskiej Hali Stulecia.

Teraz Avril przyjedzie do Polski po 14 latach przerwy w ramach europejskiej trasy ogłoszonej na 2022 rok. Lavigne wystąpi 2 marca 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety będą dostępne do sprzedaży od poniedziałku 25 października na stronie organizatora, którym jest Follow The Step.

 

Anna Lewandowska, Małgorzata RozenekTe gwiazdy przyłapano na majstrowaniu w programie graficznym. Kto zaliczył większą wpadkę?

Avril Lavigne już na początku 2021 roku zapowiadała swoją nową płytę, która ma być powrotem do punkowych i rock'n'rollowych korzeni. Jak na razie data premiery nie jest jeszcze znana, chociaż gwiazda planowała wydać ją jeszcze w 2022 roku. Avril wystąpiła natomiast gościnnie na płycie Willow Smith w utworze "Grow" nagranym wspólnie z Travisem Barkerem, a w styczniu 2021 nagrała wspólny utwór ze swoim chłopakiem, zatytułowany "Flames".

 
Więcej o: