"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14". Kto zasiądzie w jury, gdzie i kiedy pierwszy odcinek?

Przed nami 14. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Przedstawiamy wam, kto wystąpi w jury i gdzie będziemy mogli oglądać nową edycję show.

Przez wszystkie lata trwania show na antenie telewizji Polsat, każdy z sezonów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" cieszył się niesłabnącą popularnością. Zapowiada się, że nie inaczej będzie i tym razem. Przedstawiamy wam kto tym razem zasiądzie w jury programu i kiedy będziemy mogli oglądać nowe odcinki show. 

Zobacz wideo Anna-Maria Sieklucka zdradziła, dlaczego ma dwuczłonowe imię. Problematyczne.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14. edycja"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14". Kto wystąpi w programie? Kiedy pierwszy odcinek?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14" - jury i prowadzący

Występujących artystów ocenia uwielbiana przez widzów czwórka jury: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. Program poprowadzą niezmiennie Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor. Reżyserem pozostał Bolesław Pawica. Muzycznie nad projektem czuwa niezastąpiony Marcin Urban.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - poprzednia edycja

Przypominamy, że w finale 13. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmierzyli się: Gosia Andrzejewicz, Paweł Czadoman Dudek, Filip Gurłacz i Marta Gałuszewska. Zwycięzcą programu został Czadoman. 

Dotychczas w show uczestniczyło ponad 100 gwiazd polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej.  Dołączenie do grona uczestników jest nobilitacją i szansą na zdobycie nowych, niestandardowych doświadczeń, mimo że czekają ich setki godzin pracy: treningów wokalnych i choreograficznych. W programie wystąpili już m.in. Honorata Skarbek, Aleksandra Szwed czy Stefano Terrazzino. 

Rozenek, Woźniak-StarakFryzury, o których gwiazdy chciałaby zapomnieć. Spójrzcie na koczek Kożuchowskiej

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14" - gdzie i kiedy oglądać?

14. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozpocznie się 5 marca w piątek o godzinie 20.00 na kanale Polsat. Przypominamy, że bohaterowie programu zawalczą o Złotą Twoją Twarz oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny.