Marietta była uczestniczką pierwszej edycji "Hotelu Paradise" i jednocześnie zwyciężczynią, która razem z Chrisem zdobyła pieniądze i miłość. Wiadomo, że para rozstała się kilka miesięcy po zakończeniu nagrań. Mężczyzna związał się już z kimś innym. Jak się okazuje, Marietta też. Dotychczas nie zdradzała, że ma chłopaka.
Marietta i Chris byli finalistami pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Razem doszli do ostatniego odcinka i zdobyli upragnioną nagrodę. Mimo że ich uczucie w programie wydawało się naprawdę szczere, ostatecznie nie udało im się stworzyć dłuższego związku. W czerwcu, cztery miesiące po zakończeniu nagrań do odcinków "Hotelu Paradise" Chris i Marietta poinformowali o rozstaniu.
Obydwoje szczerze życzyli sobie jak najlepiej. Nawet gdy Chris z "Hotelu Paradise" poinformował we wrześniu, że obecnie spotyka się z inną dziewczyną, Marietta nie zmieniła do niego stosunku i utrzymywała, że nie ma problemu z tym, że były chłopak znalazł nową miłość. Być może nie bez powodu - zdradziła niedawno, że w jej życiu również pojawił się ktoś, kogo darzy uczuciem. Nie wiadomo, jak długo trwa związek Marietty. Nie chciała zdradzać wielu szczegółów.
Dowiedzieliśmy się tego podczas Q&A na jej profilu na Instagramie. Jeden z internautów wprost zapytał, czy ma chłopaka i czy kiedyś zamierza powiedzieć, kim jest. Ona jednak uniknęła odpowiedzi.
Mam CHŁOPAKA. Jak to śmiesznie brzmi. Mam i przedstawię... A może już przedstawiłam?! - odpowiedziała.
Sugestia, że chłopak Marietty mógł pojawić się na jej profilu daje do myślenia. Być może to jeden z uczestników programu albo osoba, która niepostrzeżenie znalazła się tam w towarzystwie innych znajomych uczestniczki "Hotelu Paradise". Macie jakieś swoje typy?
Zobacz też: "Love Island 3". Castingi już ruszyły! Kiedy emisja kolejnego sezonu "Wyspy miłości"?
Królikowski mówi, jakim ojcem jest dla Jadzi. Wspomniał też o relacji z Izabelą
Topowa modelka już przed laty oskarżała wpływowych mężczyzn. Zamknięto ją w szpitalu psychiatrycznym
Kubicka zaskoczyła fanów nową fryzurą. Takiej metamorfozy nikt się nie spodziewał
Syn Pierce'a Brosnana też zamarzył o sławie. 25-latek już zaczął karierę
Serialowa Franka apeluje do widzów "M jak miłość". "To jest wszystko moja wina"
Izabella Miko wyjawiła, czy wraca do Polski na stałe. "Jest czyściutko, jest pięknie"
Narożna bez ogródek o aferze u Martyniuków. "Mówimy o dziecku..."
Jacek Łągwa z Ich Troje w żałobie. Nie żyje jego mama. Była znaną aktorką
Miszczak zareagował na słowa Hładkiego o zmianach w TVN. "Dzień bez wazeliny to dzień stracony"