"Elif" wraca na ekrany. W serialu wymieniono całą obsadę

"Elif" to niezwykle popularny turecki serial. Teraz powraca po przerwie, ale widzowie nie zobaczą na ekranie ulubionych aktorów. Całą obsadę wymieniono.

Więcej ciekawostek na temat tureckich seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Elif" to jeden z ulubionych tureckich seriali widzów TVP. W okresie Igrzysk Olimpijskich w Pekinie emisja serii została zawieszona - zamiast tego nadawano transmisje z potyczek sportowych. 21 lutego o 14:00 "Elif" wraca jednak na antenę TVP1. Na ekranie zabraknie jednak aktorek i aktorów, dzięki którym wielu widzów pokochało serial. Cała obsada została wymieniona.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

Edyta GórniakDoda zmieniła usta. Zobacz, które gwiazdy poddały się zabiegom

"Elif" powraca ze zmienioną obsadą

Widzowie "Elif" musieli się pogodzić z odejściem wielu członków obsady. Pożegnali się z Zeynep, Kenananem i Süreyyą. W czwartym sezonie programu wymieniono obsadę. Fani musieli poznać nowe postacie. Od tego czasu w serialu nie ma już m.in. Kenana (Altug Seçkiner/Volkan Çolpan), Yusufa (Umut Özkan), Arzu (Cemre Melis Çinar), Zeynep (Gülçin Tunçok) i Reyhan (Çagla Simsek). Wiele z tych bohaterów cieszyło się sporą sympatią widzów.

Reyhan, w którą wcielała się Çagla Simsek była uroczą dziewczyną, która trafiła do domu Haktanirów przypadkiem. Po upokorzeniach, które ją spotkały, postanowiła odejść. Kiedy odeszła z planu "Elif" aktorka zagrała w innej produkcji - serialu "Ferhat i Sirin".

Yusuf to księgarz, w którego wcielał się Umut Özkan. Poprał się z Melek, ale krótko po tym zginął tragicznie w wypadku samochodowym.

'Elif' - kadr z serialu"Elif" znika z ekranu. Dramat fanów tureckiego serialu. To koniec nowych odcinków

Kenena, ojca Elif grali dewaj aktorzy - Altu Seçkiner i Volkan Çolpan. Melek nigdy nie przestała go kochać. Kiedy po latach wreszcie mieli się poprać, mężczyzna zginął w pożarze.

Inną postacią, która odeszła jest Arzu. To jeden z czarnych charakterów serii. Wcielała się w nią Cemre Melis Çinar. Była żoną Kenana. Dokonała kilku zbrodni, a żeby uciec od odpowiedzialności, sfingowała własną śmierć.

Jedną z osób postrzelonych przez Arzu była Zeynep. Grała ją Gülçin Tunçok. Po tym wydarzeniu bohaterka i jej partner, Selim, wyjechali do ameryki. Aktorka po odejściu serialu zrezygnowała z dalszej kariery w show-biznesie. Razem z nią z serialu odszedł odtwórca Selima, Emre Kivilcim. On jednak po serialu zagrał jeszcze w Adi: Zehra" oraz "Mendirman Jaloliddin".

Teraz na antenie TVP emitowany jest ostatni sezon tureckiej produkcji. To już ostatnie odcinki, które czekają widzów.

Więcej o: