''Królowa i konkwistador'' - odc. 13 i 14 [20.07.2021]. Streszczenie odcinków

Córka Constanzy nie będzie uznana - kobieta postanawia pomóc sobie przekupstwem. Pedro ratuje Catalinę z rąk nowego gubernatora. Wiele jej obiecuje, ale za wszystkim czyha zdrada. Więcej w 13 i 14 odcinku ''Królowej i konkwistadora''.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 13

Pedro powraca do Santa Marta z nową misją. Dowiaduje się, że Badillo został zastąpiony przez innego gubernatora Lermę, który uwięził Catalinę. Pedro i Jose Buendia szukają sposobu, który pozwoli wydostać kobietę z tarapatów. Constanza decyduje się powiedzieć Ines, że to Pedro jest ojcem jej dziecka. Postanawia pomóc żonie Alberto po to, żeby zbliżyć się do Pedra. Decyduje się też na przekupienie księdza po to, by Sol mogła nosić jej nazwisko. Tymczasem w Ameryce udaje się uratować Catalinę. Pod wrażeniem krzywd, które Badillo i Gloria wyrządzili Indianom, Pedro obiecuje założyć miasto na cześć ukochanej.  

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak wygląda prywatnie Emmanuel Esparza? Gwiazda serialu zmieniła się nie do poznania

Anna NehrebeckaAnna Nehrebecka zniknęła ze "Złotopolskich" 20 lat temu. Dziś zdradza powód

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 14

Constanza chce, żeby Ines pracowała jako niania dla jej córki. Chce przez to zdobyć zaufanie Pedra. Tymczasem w Nowym Świecie Catalina i Pedro odnajdują wyspę, gdzie założone zostaje przez nich miasto Cartagena de Indias. Mieszkają na niej krewni dziewczyny - dzięki staraniom Pedra Catalina może spotkać się ze swoim ojcem który, jest przywódcą Indian. Jej problemy nie kończą się - okazuje się bowiem, że intencje de Heredii nie były czyste. Najbardziej interesuje go złoto, które skrywa indiańska świątynia.     

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Kolumbijski serial kostiumowy pojawi się już 12 lipca na antenie TVP1

Ewa Florczak jako sierżant Ewa Olszańska w serialu '07 zgłoś się'Była gwiazdą "07 zgłoś się", ludzie prosili ją o załatwienie telewizora. Czym zajmuje się teraz sierż. Olszańska?

O czym opowiada serial kostiumowy ''Królowa i konkwistador''?

''Królowa i konkwistador'' to kolumbijski serial kostiumowy, który nakręcony został w 2019 r. w 60 odcinkach. Od 12 lipca można go oglądać na antenie TVP 1. Fabuła rozgrywa się w Nowym Świecie czasów konkwisty. W serialu poznajemy losy miłości indiańskiej księżniczki Cataliny (Essined Aponte) do zbiega z Hiszpanii i konkwistadora Pedro de Heredii. Uczucie szybko zmienia się w zdradę i chęć zemsty. Jak zakończą się losy tej niezwykłej pary? Odpowiedzi udzielą nam seanse filmowe z serialem ''Królowa i konkwistador'' w roli głównej. Odcinki 13 i 14 już 20 lipca o 20.35 i 21.30. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

Zobacz wideo "Niewinny". Serialowa adaptacja powieści Harlana Cobena trafiła na Netfliksa
Więcej o: