"Królowa i konkwistador". Kolumbijski serial kostiumowy pojawi się już 12 lipca na antenie TVP1

"Królowa i konkwistador" to nowy, bo nakręcony w 2020 roku serial, który zagości na ekranach TVP 1 już od poniedziałku 12 lipca.

"Królowa i konkwistador" kolumbijski serial wyprodukowany dla Netflixa wchodzi na ekrany TVP 1. Ta historyczna produkcja będzie emitowana w czasie wakacji.

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu przed wakacjami

'Krawcowa z Madrytu' - hiszpański serial historyczny."Krawcowa z Madrytu" od poniedziałku na TVP 2. Miłość, zdrada i szpiegostwo

"Królowa i konkwistador". Kiedy i gdzie oglądać?

"Królowa i konkwistador" to serial kostiumowy, wyprodukowany w Kolumbii. Główną bohaterką serii jest rdzenna Kolumbijka Catalina. Kobieta postanawia się zemścić na hiszpańskim konkwistadorze. Hiszpan Pedro de Heredia, wiele lat temu zdradził jej ludzi i złamał jej serce. Fabuła oparta jest na prawdziwej historii. Akcja rozgrywa się w XVI wieku i skupia się na podbojach konkwistadora Heredii w Kolumbii.

W serialu występują m.in. Essined Aponte, Emmanuel Esparza, Kepa Amuchastegui, Manuel Navarro, Aroha Hafez, Ilenia Antonini, Alejandro Rodriguez, Cristina Warner, Juliette Arrieta, Fernando Campo, Camilo Jimenez, Jairo Camargo i Adelaida Buscato.

Essined Aponte wystąpiła w dość popularnym serialu "Trzy razy Ana", u nas znana jest z gry w serialu "S.W.A.T.: jednostka specjalna".

 

Pierwszy sezon serialu "Królowa i konkwistador" liczy 60 odcinków. Większość z nich kręcono w Santa Marta, Palomino, Villa de Leyva i Santa Fe de Antioquia (Kolumbia). Serial wyprodukowany przez platformę Netflix cieszy się sporą popularnością na świecie.

 

Emisja od 12 lipca w TVP1 Premierowe odcinki kolumbijskiej produkcji "Królowa i konkwistador" w TVP1 będzie można śledzić codziennie o godz. 20.30, począwszy od 12 lipca 2021 roku.

'Kozacka miłość'"Kozacka miłość" znika z anteny. Co się stanie z serialem i czy powróci na ekrany?

Dla fanów seriali kostiumowych "Królowa i konkwistador" to prawdziwa gratka. Będziecie śledzić losy głównych bohaterów?

Więcej o: