"Kozacka miłość" znika z anteny. Co się stanie z serialem i czy powróci na ekrany?

Serial "Kozacka miłość" zniknął z anteny i wszystko wskazuje na to, że widzowie tego lata nie obejrzą już nowych odcinków. Kiedy mogą liczyć na powrót produkcji na ekrany?

"Kozacka miłość" to rosyjsko-ukraiński serial, który pojawił się w TVP2 30 listopada ubiegłego roku. Od tamtej pory gromadzi przed telewizorami tłumy widzów. Niestety fani tej produkcji muszą pogodzić się z tym, że w letniej ramówce "dwójki" nie zobaczą już nowych odcinków. Wszystko przez Euro 2020.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk wróciła ze szpitala do domu. Wiadomo, jak się czuje

"Kozacka miłość" znika z ekranów

Ostatni odcinek serialu przed długą przerwą został wyemitowany 11 czerwca. Widzowie, którzy chcą śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów, muszą obejść się smakiem. Telewizja Polska zamierza wyemitować na żywo wszystkie spotkania w rozgrywkach Euro 2020. To oznacza, że antena jest teraz wypełniona meczami. Każdego dnia na TVP1 i TVP2 fani piłki nożnej mogą obejrzeć aż trzy spotkania. Z tego powodu telewizja zmieniła całą ramówkę, rezygnując z emisji popularnych seriali, w tym z "Kozackiej miłości". Wszystko wskazuje na to, że taka sytuacja potrwa przez co najmniej miesiąc. 11 lipca zaplanowano finał Euro 2020. Z kolei na początku lipca wyemitowane zostaną powtórki serialu - ostatnie odcinki, które leciały przed przerwą. Będzie je można oglądać o godzinie 13:15.

Kuba Kęsy, Monika BrodkaKuba Kęsy przegrał z Moniką Brodką w "Idolu". Czym teraz się zajmuje?

Wydarzenia w serialu toczą się na przełomie XIX i XX wieku. Główna bohaterka, Marysia Sotnyk to córka bogatego Kozaka. Zakochana w pewnym ubogim szlachcicu dąży za wszelką cenę, by wyjść za niego za mąż. Ten jednak kocha inną i zamierza wziąć potajemny ślub. Kostiumowy melodramat zdobył serca polskich telewidzów. 11 czerwca wyemitowany został 130. odcinek. Dobra wiadomość dla widzów jest taka, że produkcja liczy ich aż 270. Pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość.

Zobacz wideo Olga Bołądź jako była więźniarka. Polska produkcja w skandynawskim stylu. "Wolka" [ZWIASTUN]
Więcej o: